Німеччина

Німеччина вважається однією з найрозвиненіших країн світу. Батьківщина світових композиторів та філософів: Баха, Мендельсона, Бетховена, Канта, Ніцше, Шопенгауера та ін. Країна найстарішої пивоварні, містичних замків, якісних швидкісних авто та апетитних ковбасок.
Напевно Ви чули про цю країну вже не перший раз, можливо і бували там. Вона не залишить нікого байдужим, тому що наповнена легендами та історіями, які застигли в ній з давніх-давен.

Комфортний час для поїздок: протягом року.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: Будівля Рейхстагу, Бранденбурзькі ворота та інші пам’ятки Берліну, дивовижне місто Кельн, карнавальне місто Бремен, Нюрнберг, Дрезден – “Німецька Флоренція”, столиця пива Мюнхен, замок Нойшванштайн та багато інших цікавих пам’яток від яких у Вас точно перехопить подих.

Німеччина дивовижна, відкривайте її!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 5 до 11 днів) та з охопленням багатьох міст. В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до вимогливої Німеччини .

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку