Угорщина

Угорщина – країна величних будівель та цілющих вод. Якщо мандруєте до Італії чи Австрії дорога буде проходити саме через цю дивовижну країну і Вам просто необхідно виділити час на огляд пам’яток культури та природи. Ця держава є одною з найстарших у Європі (заснована 896 р.), а отже тут є що подивитись (будинок парламенту в Будапешті, Базиліка святого Іштвана, королівський палац, і це ще не весь перелік). Особливу увагу викликає смачнюща угорська кухня. Гуляш, паприкаш, лечо та багато інших страв викличуть захват навіть у самого критичного гурмана і не забудьте спробувати неймовірне угорське сало. Угорщина бажає Вас здивувати!

Комфортний час для поїздок: протягом року.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: резиденція угорських королів – Замок Буда, Ланцюговий міст та Купальні Сечені, Рибацький Бастіон в Будапешті, Церква Святого Матьяша, гора Геллерт, Площа Героїв, величне озеро Балатон, Будинок парламенту Угорщини та багато інших цікавих місць та споруд.

Угорщина чекає на Вас!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 4 до 9 днів) та з охопленням багатьох угорських міст. В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до марципанової Угорщини.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку