Угорщина

Батьківщина “Кубика-Рубика”, кулькової ручки, надзвичайно смачного гуляша та термальних вод. Тут тісно переплетені майбутнє з минулим, новітнє зі стародавнім. Це все країна контрастів – Угорщина!
Не важливо який у Вас напрямок буде спочатку, міста та містечка тут мальовничі, наповнені величними архітектурними спорудами, старовинними мостами, затишними вуличками, парками та сучасною інфраструктурою. В цьому місці зроблене все для того, щоб Ви полюбили цю країну з першого погляду.

Комфортний час для поїздок: протягом року.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: резиденція угорських королів – Замок Буда, Ланцюговий міст та Купальні Сечені, Рибацький Бастіон в Будапешті, Церква Святого Матьяша, гора Геллерт, Площа Героїв, величне озеро Балатон, Будинок парламенту Угорщини та багато інших цікавих місць та споруд.

Угорщина чекає на Вас!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 1 до 3 днів). В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до марципанової Угорщини.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку.

Записів немає!