Прибалтика

Прибалтика (Латвія, Литва, Естонія) – це сукупність трьох країн, що приваблюють середньовічною архітектурою, традиційними напоями, стравами та недоторканною природою.
Латвія – сучасна європейська країна, яка крізь століття зберегла свій історичний архітектурний центр в стилі модерн, який входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Крім цього вона славиться красивими високими жінками, природніми парками, найстарішим в Світі національним прапором та великою кількістю гір.
Литва – країна озер, лелек та мальовничої природи. Вчені вважають, що литовська мова є однією з найстаріших мов світу і що тут росте найстаріший Стелмузький дуб, його вік досягає 2000 років, а відомий район в Вільнюсі Ужупіс, порівнюють з Андріївським узвозом в Києві та Монамартом в Парижі.
Естонія – країна сучасних технологій та фольклорних пісень (понад 130 тис.), які входять до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Стара частина Талліна вважається найкраще збереженою у Старому Світі, тут розташована церква святого Олафа— одна з найвищих споруд в Світі (159 м) і влада навіть заборонила зводити будівлі вищі за неї.

Комфортний час для поїздок: з березня до грудня.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: Єпископський замок у Курессааре, острів Кіхну, столиця Литви Вільнюс, культурний центр – місто Рига, сонячна і мелодійна Юрмала, середньовічний Таллін та багато ін.

Витрачайте Ваш час на подорожі до дивовижної Прибалтики!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 5 до 11 днів) та з охопленням багатьох міст. В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку

Записів немає!