Хмільний вік-енд або час брати Берлін! (Різдвяний)

Додано: 23.10.2017

  • ЦІНА від: 79 €
  • Виліт/виїзд: 05.01.18
  • Тривалість: 4 дні
  • Кількість осіб: 1
  • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

На Різдво до Берліна та Праги, що може бути краще?

Опис маршруту: Львів – Берлін – Прага – Львів

*відвідування Праги та Берліну у вартості туру.

Виїзд: 05.01.18

День 1

18:00 — збір групи на залізничному вокзалі у м. Львів.
18:30 — виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Чехію.

День 2

Прибуття у Прагу. Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста, а також дізнаєтеся, чому м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою, не страшний. І все це – чудова і таємнича Прага! Оглядова екскурсія.

Факультативно пропонуємо:

Унікальна екскурсія Празьким Градом (10 €). Де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

«Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку, є своя пивоварня. Одні розвивались у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного напою (8€).

Екскурсія “Легенди Праги”. Ви прогуляєтесь містом крізь століття, – містом наповненим легендами та правдивими історіями, що заворожують подих та заставляють серце битись швидше. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра. Пориньте у світ тіней та загадок! (10 €)

Після, запрошуємо на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за бортом підсилить враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить сили (25 €).

Поселення у готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Переїзд у Берлін. Берлін – місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін – найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Саме тут знаходиться: Потсдамер Платц, Унтер-ден-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургскі ворота, новий Центральний вокзал – найбільший і найсучасніший в Європі, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Королівську оперу… і це ще не все що чекає на Вас у могутньому місті Берлін! Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

Екскурсія “Чарівний Берлін”* (15 €). Сьогодні у Вас буде маєш змога побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

Музей Пергамон (25 €), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар “Пергамону” 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 17:00.

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання у готелях 3*;
– харчування (сніданки в готелях);
– супровід керівника групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
– медична страхівка.

Додатково оплачується:

– факультативні програми, вхідні квитки;
– особисті витрати;
– депозит на факультативні екскурсії – 16 є (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

Важливо!

– при бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати, важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру двох рекомендованих (умовна позначка*) факультативних програм для всіх учасників групи;
– одномісне розміщення у готелі оплачується додатково – 20 євро/тур;
– туристи, що подорожують самостійно – можуть бути розміщені у тримісних  номерах;
– туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
– туристична фірма не несе відповідальність за роботу митних та прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови;
– мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб;
– під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

Вартість туру при оплаті:

Більше 5-ти тижнів до початку туру – дор/діти – 79/75 евро/ос.

Більше 3-х тижнів до початку туру – дор/діти – 89/85 евро/ос.

Менше 3-х тижнів до початку туру – дор/діти – 99/95 евро/ос.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!