L’amour en trois: ти, я і Париж… (Новорічний)

Додано: 12.10.2017

 • ЦІНА від: 191 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова 29.12.2017
 • Тривалість: 6 днів
 • Кількість осіб: 1
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Все життя мріяли потрапити в Париж? А зустріти там Новорічну ніч? У Вас є чудова можливість здійснити свою мрію! Вирушаймо.

Виїзд: 29.12.2017

Опис маршруту: Львів – Берлін – Париж – Прага – Краків – Львів

День 1. 
07:00 — збір групи на залізничному вокзалі м. Львів.
07:30 — виїзд зі Львова. Ночівля на території Польщі.

День 2.

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Берлін. Місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування воло пережило багато злетів і падінь. З двох маленьких поселень на річці Шпрее на початок XVIII століття Берлін виріс до столиці потужної держави Пруссія, а згодом, з 1891 року став столицею єдиної Німеччини, яка і в ті часи була передовою високорозвиненою країною.

Пішохідна екскурсія. Пропонуємо пивну екскурсію Берліном (25). Німці, вони так люблять пиво та ковбаски. Ми пропонуємо прогулятись та скуштувати їхнього пива, почути цікаві історії та відчути смак німецького хмільного життя.
Запрошуємо до музею “Пергамон” (25), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар “Пергамону” 165 р. до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.
Пропонуємо вечірню екскурсію “Чарівний Берлін” (15). Сьогодні у Вас буде змога побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром, що вважається символом та серцем Берліну! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

День 3.

Автобусна екскурсія. Побувати в Парижі – це мрія багатьох людей. Мабуть, жодне місто на Землі не володіє настільки непереборною привабливістю, як французька столиця. Кожен з нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут, побачити своїми очима Нотр-Дам-де-Парі, Ейфелову вежу, Лувр, Тріумфальну арку та Єлисейські поля та пройтися по бульвару Монмартр. Тут, вулиці дихають історією, пам’ятники і музеї відомі у всьому світі, а кожен тротуар в Парижі – театр повсякденного життя. Як сказав Карл V: “Париж – це не місто, це цілий світ!” Вільний час.

Рекомендуємо: 
Один з найбільших музеїв світу – Лувр (35). На території, площею сорок гектарів землі розташовані виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. У музеї знаходиться приблизно 300 000 експонатів, але тільки 35 000 виставляються в залах. Найвідоміші експонати Лувра: звід законів Хаммурапі, Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, картини Рембрандта, відома Мона Ліза Леонардо да Вінчі та ін. його картини.

Прогулятись Латинським кварталом в центрі Парижа, що нагадає Вам про історичні події минулого, на власні очі побачити найзнаменитіший собор, який описав Віктор Гюго, прогулятись Новим найстарішим мостом Парижа, з якого відкривається приголомшливий краєвид на острів Сіте, де розташована церква Сен-Жермен-л’Осерруа із дзвоном, який опівночі проголосив початок Варфоломіївської ночі — все це можливо, відвідавши пішохідну екскурсія “Магія Парижа” (15 €).

Рекомендуємо самостійно відвідати Ейфелеву вежу (вхідний квиток). Париж, неможливо уявити без його основного символа — Ейфелевої вежі. Навіть, якщо Ви ніколи не цікавилися цією всесвітньо відомою спорудою, то в будь-якому випадку зможете її побачити з усіх куточків Парижа. Щодня ця пам’ятка приймає близько 25 тисяч гостей.

З НОВИМ 2018 РОКОМ.

Сніданок. Вільний день. Виселення з готелю.
Пропонуємо: Прогулянку на кораблику по Сені (15). Усім, хто істинно закоханий в Париж, прогулянка на кораблику ідеально розкриє всю чарівність вечірньої панорами міста. Пропливаючи найважливіші пам’ятки: Ейфелеву вежу, острів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, Ви по справжньому відчуєте Париж. І все це у відблисках вечірніх вогнів, а легкий шум річкових хвиль за бортом, тільки підсилить враження.

Монмартр (10). Тут відкривається прекрасний вид на містопри чому з його класичної сторони. Маленькі вулички з балкончикамиз квітникамирозташованими на маленьких терасах  все це уособлює дух цього міста.

Вежа Монпарнас (15 ). Закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків приголомшливий вигляд на Париж – можна зробити фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх на відкритий вертолітний майданчик – панорама така, що дух захоплює! А доставить Вас туди за 38 с., швидкісний ліфт, який піднімає на 56-й поверх.

“Париж слідами улюблених героїв” (15). Все розпочинається із Району Сен-Жермен. В ході екскурсії, ми побачимо вулиці, де проживали славнозвісні мушкетери Д’Артаньян, Атос, Портос і Араміс, побуваємо в церкві Сен-Сюльпіс та побачимо де проходить Лінія Троянди за однойменним фільмом “Код да Вінчі” за романом Дена Брауна. Продовжимо нашу пригоду згадавши роман А. Дюми “20 років потому” та  дізнаємось де похований кардинал Мазаріні. А наприкінці помилуємось островом Сіте із моста закоханих під цікаві розповіді екскурсовода про тамплієрів.

Французька богема – Нічний Париж! (25). Столиця Франції, вдень романтична, красива, загадкова, але ще прекрасніша після заходу сонця! Нічний Париж – це особлива атмосфера, Єлисейські Поля, оспівані Джо Дассеном, Сена, з курсуючими по ній річковими трамвайчиками, Марсове поле, Тріумфальна Арка, ну і звичайно, площа Трокадеро, котра відкриває панораму на все місто. Лише звідси можна зробити фото своєї мрії, з приголомшливим виглядом на Ейфелеву красуню. Під кінець прогулянки, з бокалом шампанського, в найромантичнішому місті, Ви помилуєтесь спалахом тисячі вогнів її величності Ейфелевої вежіЗбір групи. Нічний переїзд територією Німеччини.

День 5.

Приїзд в ПрагуПрага місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків: Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста, а також  дізнаєтеся, чому м’ясник Томаш не такий вже й страшний, а просто бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!

Факультативні екскурсії:
– запрошуєм
о на прогулянку з вечерею на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за бортом тільки підсилить враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить сили (25).

– пропонуємо унікальну екскурсію “Празьким Градом” (15). Тут можна побачити Ейфелову Вежу. Здивувалися? Думаєте, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут їх можна порівняти – французьку та чеську. Все розпочинається з цікавої мандрівки панорамним трамвайчиком, після якої запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення – підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги
Переїзд на територію Польщі. Ночівля в транзитному готелі.

День 6.

Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативні екскурсії:
– екскурсія по Кракову
 
(10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5). Для решти туристів вільний час в торговому центрі. У Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягеллонський університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу. 
Пропонуємо оглядову екскурсію у соляні копальні “Велічка” (35) – один із найцінніших туристичних об’єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.
Збір групи. Переїзд до Львова.

Орієнтовне прибуття у м. Львів близько 24:00.

Актуальну вартість туру уточнюйте у менеджера!

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 3*;
 • харчування (сніданки в готелях);
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • медична страхівка.

Додатково оплачується:

 • депозит на факультативні екскурсії (26 €). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
 • особисті витрати;
 • новорічна вечеря.

Важливо!

 • Діти до 12 років не оплачують факультативи;
 • туристи, що подорожують самостійно – можуть бути розміщені у тримісних номерах, одномісне розміщення оплачується додатково (15 €);
 • туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
 • туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови;
 • під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...