Тур – Великдень на святій землі

Додано: 09.02.2017

 • ЦІНА від: 1895$ ціна сезону 2018
 • Виліт/виїзд: з Києва
 • Тривалість: 7 ночей
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: cніданки та вечері

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Ізраїль варто відвідати, оскільки це країна чотирьох морів та трьох світових релігій!

тури в їзраїль, паломницький тур в ізраїль

Екскурсії по програмі:

 • Тель Авів – Яффо;
 • Галілея Християнська і Назарет. Омивання в ріці Йордан;
 • Екскурсія Вифлеєм + Єрусалим: оглядова автобусна екскурсія в Єрусалим;
 • Єрусалим: вид на Святе місто з майданчика огляду “Армон А-Наців”, Хресна дорога Спасителя, Стіна Плачу;
 • Екскурсія в Єрусалим: Святині ущелини Ейн-Керем і Святині Оливної гори;
 • Справжнє місце хрещення Ісуса – Каср аль-Яхуд;
 • Відпочинок і купання на Мертвому морі;
 • Відвідування Хайфи (Бахайські сади).

Опис туру:
1 День
Прибуття в Тель-Авів. Зустріч в аеропорту. Оглядова екскурсія «Тель-Авів/Яффо»: Прогулянка по древньому Яффо. Будинок Симона Шкіряника. Майданчик огляду з видом на Середземне море і набережну Тель-Авіва. Прогулянка по Тель-Авіву, бульвар Ротшильда, біле місто. Відвідування Алмазної біржі (факультативно).

Переїзд до Вифлеєму. Розміщення в готелі по програмі (ALEXANDES 3*) Вечеря в готелі. Вільний час.

2 День

Сніданок у готелі. Збір в холі готелю. Єрусалим. Святині Оливної гори: вид на святе місто Єрусалим з Оливної гори. “Стопочка” – каплиця на місці Вознесіння Господнього на Оливній горі. Частина “дороги Спасителя” – частина стародавнього шляху з Оливної гори на Храмову гору. Тисячолітні оливи в Гетсиманському саду – євангельські свідки арешту Ісуса Христа і церква Страстей Христових над каменем “моління про чашу”. Святині ущелини Ейн-Керем: Церква Зустрічі Діви Марії з Єлизаветою, матір’ю Іоанна Предтечі.

Повернення в готель. Вечеря.

3 День

Сніданок у готелі. Збір в холі готелю. Виїзд на екскурсію «Вифлеєм + Єрусалим: Оглядова автобусна екскурсія». Вифлеєм – місто Різдва Христового. Базиліка VI століття над печерою Різдва Христового з чудотворною іконою Богородиці Вифлеємської. Молочний грот. Єрусалим: автобусна екскурсія. Проїзд по Урядовому кварталу, вид на будівлю музею Ізраїлю, Кнесет, квартали Рехавія, садові квартали, Університет на горі Скопус, майданчик огляду. Вид на Іудейській пустелі. Церемонія виносу церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Єрусалимському Храмі Воскресіння (Компанія не гарантує наявність місць всередині Храму).

Повернення в готель. Вечеря.

4 День

Сніданок у готелі. Збір в холі готелю. Виїзд на екскурсію по Єрусалиму: вид на Святе місто з майданчика огляду «Армон А Наців». Початок Хресної дороги у Левових воріт: Церква св. Анни, Печера Різдва Богородиці. Віфезда – місце чудесного зцілення Спасителем “розслабленого”. Хресна дорога Спасителя: Храм Олександра Невського, Поріг Судних Воріт, Храм Воскресіння, Голгофа, Камінь Миропомазання, Кувуклия, Сіонська гора, Світлиця Тайної Вечері, Місце сходження Святого Духа на апостолів. Стіна плачу. Повернення в готель. Вечеря в готелі.

5 День

Сніданок у готелі. Збір в холі готелю.
Виїзд на екскурсію для відвідування справжнього місця хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем у водах Йордану – Каср Аль Яхуді. Православний монастир св. Герасима. Переїзд на Мертве Море. Зупинка для купання на Мертвому Морі. Відвідування магазину косметики Мертвого Моря “PREMIER” або “AHAVA”.

Повернення в готель. Вечеря в готелі.

6 День

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію «Галілея Християнська і Назарет». Назарет – Місто Доброї Новини Діві Марії. Храм Благовіщення Храм Архангела Гавриїла над джерелом Пресвятої Богородиці. Грецький православний храм 12 апостолів. Капернаум – “Місто Ісуса” на березі Галілейського моря, притулок Спасителя під час його “озерного служіння”. Грецький православний храм 12 апостолів Табха – місце чудесного примноження хлібів і риб.

Переїзд в Тверію. Розміщення в готелі (“KING SOLOMON 3*+) Вечеря.

7 День

Сніданок у готелі. Ярденіт – обмивання у священних водах річки Йордан. Хайфа. Бахайські сади. Панорама Хайфи з майданчика огляду “Луї”. Прогулянка по Німецькій колонії.

Повернення в готель. Вечеря в готелі.

8 День
Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт і повернення до Києва.

У вартість туру входить:
– авіапереліт;
– проживання в обраному готелі за програмою;
– харчування по обраному типу;
– групові трансфери по програмі;
– екскурсії по програмі з російськомовним гідом;
– медична страхівка.

Додатково оплачується:
– вхідні квитки, чайові гіду та водієві (бл. 50$);
– особисті витрати;
– обіди та вечері під час екскурсій.

Увага! Туроператор залишає за собою право на зміну часу і порядку проведення зазначених екскурсій. 

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...