Відкривайте Польщу по-новому під час авторського маршруту!
Дата виїзду: літо 2022 р.
План туру
05:00 – виїзд з центру м. Львів.
13:00 – орієнтовне прибуття до м. Сянок
Сянок – древнє княже місто в Південно-Східній Польщі, раніше входило до складу Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Історія створення міста залишається невідомою, проте вперше про місто згадується у літописі 1150 р., коли угорський король Ґейза перейшов Карпати і приєднав цей населений пункт до своїх територіальних володінь. Майже через 200 років, у 1339 р. Сянок (одне з перших українських міст) отримав маґдебурзьке право від князя Юрія II Болеслава і став на той час чималим торгово-ремісничим центром у Південно-Східній частині Польщі. Польським місто вважається з середини 14 ст. Сянок росташований у долині річки Сян, оточене ланшафтами Слонних гір та Буковського низькогір’я. Сянок активно розвивається, як популярний туристичний центр Підкарпатського воєводства і має велику кількість цікавих об’єктів для екскурсійного огляду та добре розвинуту туристичну інфраструктуру. Найпопулярнішою пам”яткою міста є королівський середньовічний замок, де зараз находиться музей ікон з найбільшою колекцією у Польщі. З оглядової вежі замку відкривається чарівний вид на річку Сян та місто.
Тривалість екскурсії – 1 – 1,5 год.
Вільний час для відпочинку та обіду– 1 год.
Переїзд до Музею народної архітетури.
Музей Народної архітектури (Muzeum Budownictwa Ludowego) – чи не одне з найбільш відвідуваних місць Підкарпатського воєводства, це найбільший за розмірами (38 гектарів) музей під відкритим небом у Польщі та 3-тій у Європі. Музей було створено в 1958 році, однак двері для перших відвідувачів відчинилися у 1966 році. Скансен створено як модель Малого містечка (типового поселення 19-20-х століть). Народна архітектура, представлена в музеї під відкритим небом, пов’язана з чотирма етнічними групами: Бойки, Лемки, Долиняни, Побужани. Тут реконструювали ринок з усіма його функціями, житлові будинки, майстерні ремісників, торгові об’єкти з автентичними меблями і предметами того часу, а також стару пошту, перукарню, аптеку, салон фотографа та ін. На теперішній час у музеї налічується 150 будівель і понад 31 тисяча експонатів народної культури — колекція живопису, унікальна колеція ікон, одяг усіх етнографічних груп. Влітку тут проводять фольклорні фестивалі.
Для бронювання потрібно:
- заповнити форму бронювання;
- надати копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи (якщо відкрита);
- оплатити послуги.
Для участі у турі необхідно мати з собою:
- діючу Шенгенську візу або біометричний паспорт. Для тих, хто подорожує з дітьми – оригінал дозволу на виїзд, свідоцтво про розлучення чи смерть, якщо мандрує один з батьків та оригінал свідоцтва про народження дитини;
- злоті для вхідних квитків, обіду та особистих витрат;
- воду та перекус в автобусі.
- Транспортне обслуговування (автобус/мікроавтобус);
- Туристичний супровід гідом-екскурсоводом по маршруту;
- Групове туристичне страхування для громадян України від 5 до 65 р.
- Харчування (комплексний обід – орієнтовно від 20 зл/ос.);
- Додаткові витрати (сувеніри, шопінг)
- Вхідний квиток у скансен – дорослі і діти 17/12 зл/ос.
Місця в автобусі займаються згідно до бронювання та оплати. Розсадкою займається керівник групи.
Програма лояльності для наших туристів
**Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму.
ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!