Скандинавія

Вікінги, неймовірної краси Північне Сяйво, Гольфстрім, прекрасні фіорди та гори. Сукупність культури, історії, та нанотехнологій – це все сувора Скандинавія!
Данія- перлина Скандинавського півострова, країна щасливих безтурботних людей, смачної випічки, новітніх технологій, батьківщина Ганса Крістіана Андерсона та знаменитого конструктора “LEGO”. Дисциплінована та консервативна, але в той же час за рахунок величних храмів та палаців, квітучих сіл та прибережних каналів, створює атмосферу незабутньої казки.
Швеція – така холодна і водночас така приголомшлива та цікава. Друга після Фінляндії в області технологічних розробок. Саме тут творила свої казки Астрід Ліндгрен (“Карлсон”, “Пеппі Довгапанчоха”). Швеція – це гірськолижні курорти та церемонії Нобелівських премій, це “ABBA” та надійні машини “Volvo”, розповідати ще є про що, але краще це все побачити та відчути.
P.S. Цікавий факт, найбільш популярним сувеніром зі Швеції вважається Дорожній знак з лосем, який попереджає про їхнє можливе прибуття.
Норвегія або, як ще кажуть “Шлях на Північ”, дивує та зачаровує. Головне надбання – це гори, водоспади, річки, озера, льодовики та звісно ж фіорди. Освічена та культурна, різноманітна та безпечна для життя і подорожей. Перебуваючи в Норвегії, Ви відчуєте, що таке ідеальний світ та бездоганність навколо.

Комфортний час для поїздок: жовтень, лютий, березень (Північне Сяйво).

Найпопулярніші туристичні об’єкти: торгові будиночки Верф Брюгген, величний фіорд Гейрангерфіорд, живописні Лофотенські острови, найбільш відвідуване місце – Язик троля, льодовик Бріксдальсбреен в Норвегії. Озеро Сільян, Стокгольмська ратуша та Старе місто, Дроттнінгхольм – палацово-парковий комлекс в Швеції. Парк розваг “TIVOLI”, замок Кронборг, Леголенд у Біллунді, замок Фредеріксборг, екзотичний район в Нугавн та палац Амалієнборг в Копенгагені та ін.

Витрачайте Ваш час на подорожі до Скандинавії!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 9 до 14 днів) та з охопленням багатьох міст. В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до примхливої Скандінавії.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку

Записів немає!