Італія

Пристрасна Італія – країна сонця, моди, музики, мистецтва, кохання….. Мабуть, в цій країні найемоційніші та найвідкритіші люди, найсмачніша кухня та найвишуканіші авто.

Італію варто відвідати хоча б раз в житті! Щоб скоштувати справжню італійську піцу, продегустувати італійське морозиво, каву та, звістно, вино. Щоб поринути в італійську культуру та давню історію. Щоб познайомитись з справжніми голосними італійцями, які при зустрічі та прощанні цілуються та ніколи не приховують щирих емоцій. Щоб відкрити всі регіони від півночі до півдня, від Мілану до Неаполю – які цікаві по-різному!

Комфортний час для поїздок:  протягом року.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: архітектура міста Рим, держава Ватикан, архітектура міста Венеція, архітектура міста Флоренція, Пізанська вежа, Помпеї, вулкан Везувій,  пам’ятник Джульєтті  в місті Верона та ін.

Витрачайте Ваш час на  подорожі до дивовижної Італії!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 5 до 11 днів) та з охопленням багатьох італійських міст. В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до сонячної Італії.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку

Записів немає!