Чорногорія

Сезон в Чорногорії триває з травня по другу половину вересня.

Чисте Адріатичне море, кристальні річки, високі зелені гори, неймовірні пляжі, найчистіше повітря — все це Чорногорія. Тут Ви знайдете древню cередземну культуру та історію.

Чому варто поїхати до Чорногорії:

  • з боку історичних та культурних пам’яток, Чорногорія не залишить байдужим жодного туриста. Мусульманські, католицькі та православні храми дружно співіснують на цій землі. У цій країні збереглися яскраві і помітні зразки монументального будівництва, найбільш ранні із збережених будівель відносяться до X-XI століть.
  • Чорногорія дуже компактна країна, Ви сміло можете поєднати відпочинок на морі та об’їхати всю країну всього за один день! Ви маєте можливість зустріти схід сонця на березі моря, пообідати в горах та насолодитись келихом вина на березі Скадарського озера!
  • клімат Чорногорії є на 100% цілющим, поєднання гір та моря справді має оздоровлюючий ефект. Повітря, заслуговує окремої похвали, оскільки саме в цій країні відсутня промисловість і немає шкідливих викидів;
  • кухня Монтенегро наповнена різноманітними овочами та фруктами, адже клімат сприяє їх вирощуванню. Ніхто не залишиться байдужим до морепродуктів, їх вартість дешевша порівняно з іншими країнами Європи.
  • Чорногорці дуже доброзичливі та веселі люди, які з повагою відносяться до туристів і готові помогти чим можуть, цим вони схожі на українців, тому приїжджаючи в цю країну Ви точно будете себе почувати як вдома);

Один з кращих курортів країни – містечко Будва – це культурний центр Чорногорії, столиця театральних та музичних фестивалів. Курорт Бечичі та Рафаїловичі на відстані 4 км від Будви ідеально підходять для сімейного відпочинку. Острів-готель Святий Стефан, з’єднаний з “великою землею” вузьким перешийком – це вишуканий курорт Чорногорії, тут відпочивають короновані персони і світові знаменитості.

Насолодись неповторним відпочинком в Монтенегро!