OAE

Об’єднані Арабські Емірати — країна новітньої арабської казки. Ще півстоліття назад на місці міст з величними хмарочосами, розвиненою інфраструктурою для туристів і бізнесменів була пустеля.

Найоптимальніший сезон для відвідування країни  з жовтня по квітень включно.

Чому варто відвідати ОАЕ:

  • – в ОАЕ спрощений візовий режим з Україною. Так, віза оформлюється наперед, всього за 4 дні, для отримання візи необхідно лише фото та чинний закордонний паспорт;
  • – розвинена туристична та транспортна інфраструктура, різноманітність готельної бази. Турист з будь-яким бюджетом знайде комфортне розміщення, адже сервіс  тут завжди на висоті;
  • – тут у Вас не має права нудьгувати оскільки ви можете піднятись на найвищу у світі будівлю Бурдж Халіфа, вирушити в пустельне сафарі, відвідати парк розваг Ferarri, побачити штучний острів у вигляді пальми. Шопоголіки мають можливість відвідати різноманітні моли. Любителів пляжного відпочинку чекає прекрасна водичка персидської та оманської затоки з золотистими пляжами.

Об’єднані Арабські Емірати складаються з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-ель-Хайма, Умм-ель-Кайвайн, Ель-Фуджайра, Шарджа. В кожному з них Ви достойно відпочинете.

Пізнай величність ОАЕ разом з ТК “ Андреоллі Тур”!

Записів немає!