Болгарія

Пляжний сезон в цій країні триває з червня по вересень, температура повітря не більше +30 градусів, води +26.

Якщо Ви ще не вирішили, куди поїхати на море, Болгарія подарує відмінний та доступний відпочинок.

Чому варто відвідати Болгарію?

  • Болгарія більше XIII століть пов’язувала Схід і Захід. Сім цивілізацій проживали на території цієї країни і всі вони вплинули на культуру і традиції сучасних болгар. Адже по кількості об’єктів, що охороняються ЮНЕСКО – ця країна займає третє місце в світі, після Греції та Італії. Відвідайте такі знамениті, історичні місця, як: Несебр, Велико-Тирново, Пловдив, Софію, Рильський монастир, а поціновувачам природи та краси, буде цікава запашна Долина троянд.
  • історія Болгарії нерозривно пов’язана з Україною. Наші менталітети дуже схожі , тому Ви легко зможете знайти спільну мову з болгарцями.
  • відпочинок в Болгарії прекрасний, через м’який клімат. Тут завжди сонячно, але водночас не буває виснажливої спеки.
  • кухня болгарців увібрала все найсмачніше з турецької, а також зберегла свої традиційні страви, такі як таратор, баниця, чорба та багато ін.

Основні курорти: Золоті Піски з насправді золотим пляжем. Цей курорт вабить, тому тут буде затишно, як романтичним парам так і сім’ям з дітьми, Сонячний Берег — це місто яке не спить вночі, і де можна потанцювати під кращі ді-джейські сети зірок зі світовим ім’ям. Сімейним парам з дітьми буде комфортно у Св.Власі, Еленіте, Албені, Балчику та в багатьох ін.

Відвідайте цю колоритну країну та Ваш відпочинок буде незабутнім!