Кіпр

Республіка Кіпр —острівна держава в Середземному морі з невеликою площею в 9 251 кв. км. При бажанні, її можна дослідити на автомобілі, проїхавши всю територію.  Але Кіпр вражає. Його ще називають островом кохання! Тут збереглися багато залишків  давніх поселень, деякі з них навіть належать до епохи кам’яного віку. А різноманість релігійних об’єктів: храмів, монастриві від давньогрецьх, візантійських до християнських і мусульманських мечетєй – захоплюють. Та звичайно, ж яскрава середземноморська природа. Багатограний острів, який об’єднав різні епохи.

Найоптимальніший сезон для відвідування острова з квітня по жовтень включно.

Чому варто відвідати Кіпр:
– розвинена туристична та транспортна інфраструктура, різноманітність готельної бази. Турист з будь-яким бюджетом знайде комфортне розміщення, адже сервіс тут завжди на висоті;
– досконале поєднаня природних ресурсів та історичних об’єктів зробить відпочинок приємним та цікавим.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: Культурний центр та столиця – місто Нікосія з археологічним музеєм, з церквами: Хрісалініотісса, Тріпіотіс та ін. Місто Ларнака з унікальним храмом Панайа Ангелоктісті, який за легендою побудували ангели. І не можна не згадати – живописну гавань Пафосу, міста, що було столицею Кіпру в епоху Римської імперії. Тут найбільша кількість історичних пам’яток: королівські гробниці, могили кіпрських царів, Середньовічний замок та багато ін.

Кіпр відкриється Вам  разом з ТК “ Андреоллі Тур”!

Записів немає!