Ізраїль

Ізраїль – Свята Земля, колиска релігії. Це місце, де відбуваються дива, починаючи з біблійського періоду до сьогодення, адже це одна з найрозвиненіших країн Світу в плані економіки, туризму та інтенсивно розвиваючих міст. Дізнайтесь більше про цю дивовижну країну разом з нами.

Комфортний час для поїздок: березень-травень, жовтень-грудень.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: м. Хайфа та його “родзинка” – Бахайські Сади, гора Кармель (місце Іллі пророка), історичне село Кана Галілейська (де Спаситель перетворив воду у вино), Назарет – місце де жив Ісус Христос, Церква Благовіщення в Назареті, гора Фавор, гора Блаженств, Табха – місце де відбулось помноження хліба Ісусом, церква Первенства Петра, Капернаум або “Місто Ісуса”, Йордан (місце хрещення), Храм Різдва Христового  у Вифлеємі, церква св. Івана Хрестителя у  Ейн Карем, Віа Долороза в Єрусалимі (шлях Ісуса Христа до місця розп’яття), Сіонська світлиця (Кімната тайної вечері), найпопулячніше місце – Стіна Плачу, Церква “Отче наш” та багато інших відомих пам’яток.

Відкрийте таємниці Ізраїлю!

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 4 до 10 днів) та з охопленням багатьох курортів та міст.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджера напрямку.

Записів немає!