Тур – Літній світ Болгарія!

Додано: 27.01.2017

 • ЦІНА від: 128 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 8 ночей
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: за додаткову плату

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Літня Болгарія чекає на Вас! Мандрівка до одного з найкращих курортів країни – Обзор,  подарує багато позитивних вражень! Мандруйте, тому що Ви цього варті!

відпочинок в болгарії, поїхати на море в болгарію

Виїзди: 09 вересня 2017, далі за графіком.

Опис маршруту:

День 1. Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці (можливо приєднатися в місті по дорозі).
Нічний переїзд по території Румунії.
День 2. Відпочинок на Чорноморському узбережжі, на курорті Обзор.
Приїзд в Обзор. Поселення в приватному секторі (після 14:00, орієнтовне прибуття на курорт 10:00, речі можна залишити в камері зберігання).
Факультативна екскурсія  Болгарське селище (від 30€/16€). Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар.
День 3 – 7 
Відпочинок на Чорноморському узбережжі. – Балчик – Варна – Стамбул – Бяла – Несебр.
Факультативна екскурсія «Секрети Чорноморського узбережжя – Балчик» і «Морська столиця Болгарії – Варна» (30€/16€). Балчик – це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Невеликий переїзд – і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (від 8€/6€). Літня столиця Болгарії Варна – чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність…

Факультативна екскурсія  до Стамбулу (від 60€/38€). Немов багатовікову скарбницю ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повен чудових місць, зачаровуючих погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, Палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (від 30€/18€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острови, палаци і замки султанів.
Палац Топкапи (від 16€/8€+вх. квиток) – одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбулу і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. 
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (від 18€/10€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в Світі.
«Слід великої любові» – мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (18€/10€).
Нас запрошує Парк Мініатюр (від 13€/10€+вх. квиток). Тут можна обійти усю Туреччину всього за декілька годин.
TurkuaZoo (Морський Акваріум) (від 18€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія по морських глибинах, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанських риб й інших підводних мешканців. Після екскурсії по морському акваріуму – вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
Сьогодні нас чекає незабутня 5-D подорож Skyride Istanbul (28€ /11€ + вх. квиток), під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу…

Дегустація чорноморських вин в Бяле (від 16€/10€). Нас чекає відвідування Бяли, одного з центрів виноробства на території Болгарії.

Факультативна екскурсія «Казковий Несебр» (від 31€/18€). Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев’яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.

Рибний пікнік (від 30€/16€). Всі любителі рибної ловлі отримають справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі і відчувши себе досвідченими морськими вовками.

Джип-Сафарі (від 31€/16€). Ця екскурсія гармонійно об’єднує в собі пригоди, веселощі, насолоду природою і відмінний відпочинок. 

День 8. Відпочинок на Чорноморському узбережжі на курорті  Обзор.
Виселення до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання). Вільний час. Орієнтовний час виїзду з Обзору 21:00. Нічний переїзд по території Болгарії і Румунії.
День 9. Чернівці – Коломия – Івано-Франківськ – Львів.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в м. Чернівці – 13.00, в м. Коломию – 15:00, в  м. Івано-Франківськ – 16:00, до м. Львова – 19:00.

У вартість туру входить:

 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту.
 • у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • проживання в Обзорі в приватному секторі (міні-готелі, котеджі, вілли);
 • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

У вартість туру не входить:

 • послуга “гарантійний платіж про невиїзд” – від 16 €;
 • послуга “гарантований номер місця” – від 16 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по-бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри). Є можливість додатково замовити сніданки: 3€ на персону в день (вартість однакова для всіх – дорослих і дітей), сніданки і вечері 7€ на персону в день. Замовлення і оплата вечері здійснюється на місці в Обзорі;
 • курортний збір Болгарії – 6€ (дорослі), 3€ (дитина до 12 років);
 • для громадян України: консульський збір Болгарії – 35 € оплачується при кожній подачі, в разі відмови консульський збір не повертається  (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року…згідно договору про спрощення візового режиму).

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...