Тур Новорічна Баварія – фестиваль емоцій

Додано: 06.09.2017

 • ЦІНА від: 159 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова 29.12.2017
 • Тривалість: 5 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Ви давно мріяли зустріти Новий рік по-особливому? Запрошуємо зустріти його в Мюнхені!

Виїзд: 29 грудня 2017 р.

День 1

18:30 – виїзд з м. Львів, переїзд в м. Прага через польський кордон.

День 2

Прибуття до м. Прага. Це місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємниць, а часом і шокуючих та заворожуючих душу істин, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Вам не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!

Факультативно пропонуємо:
– унікальна екскурсія Празьким Градом* (10€). Тут Ви зможете побачити Ейфелову Вежу. Здивувалися? Думаєте, що до Парижу далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут Ви зможете їх порівняти – французьку вежу та чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення пропонуємо самостійно піднятись на оглядовий майданчик вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

– прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за бортом підсилить Ваші враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить сили (25 €).

Збір групи. Переїзд в м. Мюнхен. Поселення. Ночівля.

День 3

Сніданок. Пішохідна екскурсія по м. Мюнхен – одне з найбільших міст Німеччини, і завдяки безлічі церков, музеїв та історичних будівель – одне з найважливіших туристичних центрів. Місто прагне стати розкішним мегаполісом і ідилією для споглядання. Така інноваційність дуже цікаво виглядає в поєднанні з його традиційною історичною стороною. Трішки консервативний і флегматичний водночас, Мюнхен відкривається своїм відвідувачам з властивостями, які притаманні тільки супер-сучасному місту, та здатний стати всесвітнім центром. Милуйся і насолоджуйся, залишаючись толерантним – головні правила міста. Ці два принципи лежать в самій основі духу Мюнхена. Вільний час.

Пропонуємо факультативно:
замок Нойшванштайн (25€) – лебединий замок, замок вражень та чарів! Саме тут великий герцог Людвіг ІІ занурювався у свій власний світ мрій! Романтичні історії кохання, містичні легенди, вражаюча архітектура — все це стало символом казкового світу Уолта Діснея!

Повернення в готель. ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ.

День 4

Сніданок. Вільний час.

Пропонуємо дегустацію пива на батьківщині славетного Октоберфесту (35 €). Німці… Вони так люблять пиво, ковбаски… Ми пропонуємо прогулятись пивним Берліном, скуштувати пива, почути цікаві історії та відчути смак німецького хмільного життя.
Збір групи. Нічний переїзд в Львів.

День 5

Орієнтовне прибуття до м. Львів  14:00.

Актуальну вартість туру уточнюйте у менеджера!

Вартість туру включає:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання в готелі категорії 2-3*, сніданок;
 • екскурсії по програмі;
 •  супровід керівника групи;
 • групове медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • депозит на факультативні екскурсії – 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються;
 • особисті витрати;
 • факультативні програми, вхідні квитки.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!