Цікаві локації для відвідин на півострові Халкідіки

Багато львів’ян планують провести свій відпочинок в Греції, а саме на півострові Халкідіки, адже саме в цей регіон є прямі чартерні рейси зі Львова.

Якщо Вам цікаві такі локації, то ця стаття саме для Вас!

Півострів Халкідіки має форму тризуба. З древньогрецької міфології можна дізнатися про його походження: фракійські гіганти Сітон та Афон не могли  поділити між собою красуню русалку Палін і цим викликали гнів Посейдона. Розлючений, він кинув свій тризуб в Халкідіки, розбивши його на три частини (три пальці). Від цього міфу і пішла назва пальців: перший Палін, пізніше у IV ст. до н.е. перейменований у Кассандра, в честь царя. Другий і третій зберегли свою назву до наших днів, це Сітонія та Афон.

Цікаві локації для відвідин на півострові Халкідіки:

1.Гора Афон. Тут знаходиться Автономна Чернеча держава святої гори Афон. На жаль, для жінок заборонений в’їзд в цю державу, але можна замовити екскурсію на кораблику і оглянути пам’ятку з моря.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

2. Метеора — комплекс монастирів розташований на вершинах скель Фесасалії, також – це геологічна пам’ятка. Дані скелі з’явились біля 60 млн років тому. Раніше в цій місцині було море і під дією води та вітру утворились кам’яні скелі, які ніби висять у повітрі.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

3. Підкорити гору Олімп. Можливо Ви знайдете там Зевса? У грецькій міфології ця гора вважалась священною, тут проживали боги Древньої Греції.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

4. Арка і гробниця Галерія, також Ротонда святого Георгія — частини поховального (за іншою версією, палацового) комплексу римського імператора Галерія, що збереглися до сьогодення в місті Салоніки. Побудовані наприкінці ІІІ ст. на початку IV ст.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

5. Біла вежа — пам’ятка архітектури та Музей Візантії, символ міста Салоніки. Вежа побудована в добу панування над греками османської імперії. Спочатку вона була створена для укріплення фессалонікійської гавані, а потім була перетворена на в’язницю. Після 1912 року, коли Салоніки були приєднані до незалежної Греції, Білу вежу реконструювали та освітлили її каміння.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

6. Пляжі півостровів, відзначені “синіми стягами” за їхню чистоту, тому радимо їх відвідати. Найпопулярніші з них Каліфея, Неа Фокея, Фурка, Паліурі, Неа Потідея, Сані, Акті Ковью, Акті Ельяс, Лагомандра, Вурвура та багато ін. Саме на цих пляжах знаходяться готелі, де Ви зможете комфортно відпочити.

відпочинок в греції, тури а грецію, море в греції

Пізнавайте Грецію разом з ТК “Андреоллі-тур”!

Зателефонуйте
Loading...