7 порад для туристів, які зібрались відпочити на “All Inclusive”

Рекомендуємо скористатися нашими порадами щодо відпочинку на “All Inclusive”.

Відпочинок “All Inclusive” став надзвичайно популярним для наших співвітчизників в останні роки. Ознайомтесь з каталогом найкращих готелей на цій системі. І якщо Ви збираєтесь вперше відпочивати закордоном на такій системі, отже для Вас є наступні поради:

відпочинок на морі, літня відпустка, куди поїхати літом, готель на all inclusive

  • Етикет біля басейну та моря. Більшість людей приходять до басейну або до моря і займають шезлонги завчасно, залишивши на них рушники. В пік сезону шезлонги можуть бути зайняті вже з 6:00-7:00 ранку, отже подбайте про своє “місце під сонцем”. Навіть, якщо рушник лежить, а протягом двох і більше годин ніхто не приходить, то все одно знайте – місце зайняте.
  • Діти. Якщо Ви спланували відпочинок всією сім’єю – це не означає, що діти будуть знаходитись з Вами 24 години на добу. Майже у всіх готелях є міні-клуби, де можна спокійно залишити свою малечу, яка буде доглянута на 100% – така послуга є безкоштовною. При виборі готелю не забудьте уточнити з якого віку приймають дітей у міні-клуби, адже в деяких готелях діє правило, що дитині має бути не менше 4-х років. Також готелі пропонують послуги няні, але в більшості з них така послуга вже за додаткову оплату.
  • Чайові. Буває, що чайові вже включені у відпочинок, але  Ви також можете залишати їх на свій розсуд, тому що це завжди вважається хорошим тоном по відношенню до обслуговуючого персоналу. Деякі готелі забороняють чайові взагалі, тому, будь ласка, попередньо дізнайтесь про політику готелю, перш ніж їх залишати.
  • Сонцезахисний крем. Не забудьте подбати про захист від активного сонячного проміння завчасно, тому що вартість сонцезахисного крему у магазині готелю може бути безпідставно завищеною, оскільки продавці знають, що в туристів не буде вибору і вони будуть  змушені купити.
  • На системі “All Inclusive” є дуже широкий асортимент їжі та алкоголю, тому Вашому організму, в перші дні буде важко звикнути до цього, отже, не переїдайте, знайте міру, зауважте, що Ви знаходитесь на сонці майже цілий день і підберіть для себе легкий раціон для засвоєння. Не забудьте взяти деякі ліки, вони можуть і не знадобитись, але “в разі чогось”, Ви будете готові.
  • Паспорти та цінні речі. Ви маєте можливість залишити їх у сейфі. Готелі надають сейф безкоштовно або за додаткову оплату. Паспорт необхідно пред’явити тільки при проходженні митного і паспортного контролю та при заселенні у готель. Працівники готелю видадуть Вам спеціальний браслет, який буде ідентифікатором, коли Ви вийдете за його межі. Будьте пильними коли відпочиваєте на пляжі, адже завжди і всюди є недобросовісні люди, які можуть вкрасти речі.
  • Послуги за додаткову оплату. Екскурсії, SPA-процедури, сауни, водні види спорту, снорклінг та серфінг, більярд та інші розваги – переважно додатково оплачуються, тому не забувайте уточнити такі нюанси, щоб Ваш настрій під час відпочинку не був зіпсований, а був завжди на висоті.

Чи виправдана вартість відпочинку на “All Inclusive”?

Однозначно так, адже перебуваючи на території готелю, Вам не приходиться ні про що турбуватись. З моменту поселення — Ви знаходитесь у надійних руках. Вибирайте готель на свій смак!

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...