8 корисних властивостей моря

Всі ми любимо відпочивати на морі. Хтось свідомо обирає даний вид відпочинку, а хтось ні. Зазвичай після відпустки ми відчуваємо прилив сил та хорошого настрою, а все тому, що ми розслабились, змінили повсякденні локації, отримали нові позитивні емоції та оздоровились.

відпочинок на морі, поїхати на море зі львова, тури на море

Відпочинок на морі корисний для вашого здоров’я і нижче ми наводимо вагомі факти його благотворності для Вас:

1. У морській воді більше 30 мінералів та мікроелементів, що добре впливає на опорно-руховий апарат, тому така водичка корисна для осіб у яких проблеми з суглобами та хребтом.

2. Купання в морській воді корисно для шкіри і нігтів. Під дією солей прискорюється ріст нігтів, поліпшується їх регенерація. Шкіра також вбирає всі необхідні солі, тому дрібні ранки затягуються.

3. Регулярні купання покращують обмін речовин, сприяють зміцненню імунітету. Не забувайте, під час купання у морі покращується кровообіг, органи людського організму наповнюються необхідним для них киснем, частота серцевих скорочень зменшується, показники артеріального тиску стабілізуються.

4. Йод, що міститься у повітрі на узбережжі корисний для профілактики захворювань щитоподібної залози, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, а також покращує мозкову діяльність та пам’ять.

5. Море – унікальний природний тренажер. Вважається, що тридцяти хвилинне купання рівноцінне сеансу масажу. Під дією морських хвиль покращується тонус шкіри.

6. Відпочинок на морі абсолютно необхідний людям, які страждають хронічними захворюваннями дихальних шляхів. Сольові частинки осідають на слизових оболонках і оздоровлюють їх на пряму.

7. Солі брому, що містяться в морському повітрі, позитивно позначаються на стані нервової системи, відбувається процес повного розслаблення, якого неможливо досягти навіть на терапії у психолога.

8. Користь моря у цілющій засмазі. Морська вода, потрапляючи на шкіру, перетворюється на маленькі лінзи, що підсилюють засмагу. Саме тому слід приймати сонячні ванни тільки в ранковий (до 11:00 ранку) і вечірній час (після 16:00 дня), тоді і засмага буде не тільки красивою, але і корисною.

відпочинок на морі, поїхати на море зі львова, тури на море

Найголовніше у відпочинку — це позитивні емоції, які Ви отримуєте під час подорожі.

Відпочивайте на морі та оздоровлюйтесь разом з ТК “Андреоллі тур” !

Зателефонуйте
Loading...