Підземелля Ринку. Краків

В самому центрі Кракова, знаходиться дивовижний музей, який вразить навіть досвідчених мандрівників та знавців — це Підземелля Ринку (Podziemia Rynku), що знаходяться під Ринковою площею міста. Тільки уявіть, загальна площа підземель складає близько 6000 квадратних метрів. Незалежно від віку, всім буде цікаво поринути в минуле та доторкнутись до незвіданих таємниць, на мить відчути себе археологом та спробувати відгадати історичні загадки, які сотні років зберігала земля. Це місце оповите таємницями та покликане дарувати своїм відвідувачам неймовірні відчуття, під час перебування там.

Довгоочікуване офіційне відкриття відбулось 24 вересня 2010 р. Можемо з впевненістю сказати, що це один з найцікавіших та незвичайних музеїв Кракова. Адже тут можна дізнатись не тільки історію міста, а й побачити недоторкані залишки об’єктів. На даний час в музеї експонуються тимчасові та постійні виставки. А головна виставка, дозволяє зануритись в часи Середньовіччя Кракова, коли його історія тільки почала зароджуватись. На жаль, не всі експонати можна побачити наживо, тому близько 500 предметів можна побачити на мультимедійних екранах у форматі 3D.

  

Одним з надзвичайних експонатів музею вважається скляний фонтан, який з’єднує Підземелля з площею Головного Ринку. Якщо заглянути всередину цього фонтану з поверхні площі, то можна побачити макет середньовічного Кракова. Нам здається, що це дуже захоплююче та цікаво.

Але і це ще не все, всі відвідувачі, можуть побачити історичні документи, перші торгові акти та ін. А сповна відчути дух Середньовіччя, дозволяє загадкова напівтемрява, таємничі уривки розмов, які доносяться з прихованих динаміків, а також середньовічні ваги, на яких можна дізнатися вагу в різних середньовічних мірах. Та й сам вхід в Підземелля Ринку відбувається через штучно створену димову завісу, яка ніби розділяє минуле з сьогоденням. Не забули й про малечу, адже в підземеллях обладнана спеціальна ігрова кімната з механічним театром “Легенда старого Кракова”.

Відвідати цю чудову атракцію можна щодня, за адресою Rynek Glowny 1. А якщо зголоднієте, там обладнано підземне кафе, а також не забудьте про сувеніри, їх також можна придбати на місці.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...