Що спробувати в Болгарії. Ідеї сувенірів.

Болгарська кухня – це завжди ситно, смачно та з великою кількістю овочів. Ця кухня надзвичайно різноманітна, тому кожен знайде щось для себе. Що ж спробувати в Болгарії?  І що радимо привезти, нижче надаємо список:

1. Таратор – це холодний суп з кропом, огірком, часником, грецьким горіхом, який зроблений на кисло-молочній основі.

2. Чушка бюрек, солодкий перець начинений бринзою та смажений в паніровці, чудова закуска для гурманів.

3. Каварма – надзвичайне м’ясо з овочами, деколи з грибами, яке запечене в горщиках. “Справжня каварма” повинна готуватися виключно на відкритому вогні.

4. Шкембе чорба, національний болгарський суп, основою якого є рубець в поєднанні з  часником і винним оцтом (рубець може бути з будь-якого виду м’яса).

5. Баніца – це особливий пиріг з листкового тіста з смачною начинкою з бринзи.

6. Наденіца, смачна домашня ковбаса з чабром і кмином в ідеалі смажена на вогні. Надзвичайно ситно.

7. Сірене по-шопськи. Ідеально для сніданку. Запечені в горщиках яйця з сиром і помідорами.

8. Лютеніца – це соус з печеного солодкого перцю в поєднанні з помідорами, спеціями і часником. Можна, як до м’яса так і просто на хліб.

9. Пататнік  картопляна запіканка, начинена бринзою або шкварками. Вважається національною болгарською стравою, тому радимо спробувати.

10. Торт Гараш. Для ласунів або просто любителів шоколаду – це надзвичайний торт без борошна на яйцях, горіхах, деколи з ромом.

А що ж привезти з Болгарії?

1. Бринза – одна з найсмачніших саме в Болгарії, тому обов’язково радимо привезти для себе та близьких.

2. Болгарські вина. Вважаються одними з найкращих (Там’янка, Мавруд, Держанка). Тому не забудьте прихопити пляшечку червоного або білого.

3. Луканка – це пряна в’ялена ковбаса, може бути гострою і не дуже. Келих червоного вина до неї і це все, що треба для приємного проведення часу.

4. Лікер “Мента”. Ідеально для коктейлів або ж “діджестив”, також додають до випічки (просочувати коржі) або полити морозиво.

5. “Слинчев бряг” – це легендарне болгарське бренді. Ідеальний подарунок для чоловіка.

6. Сироп з пелюсток троянд – чудове доповнення на хліб, до випічки чи просто в чай. Болгарія славиться своїми трояндами, тому це один з основних продуктів, які варто придбати.

7. Трав’яні чаї в Болгарії на основі лікарських рослин, тому з них також чудові настоянки. Радимо придбати декілька смаків, щоб в холодні вечори згадати сонячні болгарські дні.

8. Болгарський лукум. Єдина відмінність від турецького лукума – це те, що болгарський менш солодкий і більш ароматний.

Надіємось, що наші поради допоможуть Вам в виборі подарунків для себе чи для рідних, а також “смачно” провести свій відпочинок.

Подорожуйте разом з “Андреоллі-тур”.

Зателефонуйте
Loading...