Тур: Казкова Біловезька пуща

Додано: 28.04.2017

  • ЦІНА від: від 2700 ₴
  • Виліт/виїзд: зі Львова
  • Тривалість: 2 дні
  • Кількість осіб: 1 дорослий
  • Харчування: сніданок і обід

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Це диво природи, найбільший залишок реліктового первісного, рівного лісу, що, мабуть, бере свій початок ще з доісторичних часів. Знаходиться на території сучасної Польщі та Білорусі. З 1992 р. входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як Державний національний парк «Біловезька пуща» включений до Списку Всесвітньої спадщини людства.

Пропонуємо Вам насолодитися цією красою разом з нами!

біловезька пуща, поїхати в білорусію, екскурсія в білорусь

Дати виїзду: під запит.

1 день
06:00 відправлення з м. Львів  до країни Білорусі в м. Каменюки, проходження кордону. Прибуття до парку. Оглядова екскурсія по Біловезькій пущі з відвідуванням музею народного побуту та старовинних технологій. Під час екскурсії Ви побачите озеро Лядське, Царський тракт, Дуб-патріарх, Сосну-велетень та ін. В музеї туристам буде забезпечено можливість познайомитися з культурою і побутом місцевих мешканців Біловезькій пущі.
Розміщення в готелі м. Каменюки. Обід в кафе.
Відвідування демонстраційних вольєрів з тваринами. Площа їх становить 20 гектарів. Там живуть зубри, дикі кабани, лосі, олені, козулі та інші тварини.
Вільний час для відпочинку.

2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування на вибір музею Природи. Експозиції музею виконані з максимальним наближенням до реальності, вони відображають видове багатство і насиченість лісових екосистем. Або Маєтку Діда Морозавін включає в себе маєток Діда Мороза, будиночок Снігуроньки, будинок Баби Карготи, музей Діда Мороза, вітряк, чарівний колодязь і ін.
Виїзд в Україну. Орієнтовне прибуття після 22:00.

Орієнтовна вартість при організованій групі  від 30 ос. – 2700 грн/ос*.

У вартість включено:
транспортно-екскурсійне обслуговування по маршруту + вх. квитки в парку;
харчування за програмою;
розміщення в готелі рівня економ,  2-3-4 місні номери з вигодами;
групова туристична страховка для громадян України.

Додатково оплачується: доїзд до/зі Львова, особисті витрати.

* Вартість розрахована в період низького туристичного сезону та  уточнюється  на момент бронювання. Під час травневих та новорічних свят вартість змінюється.

** Туроператор не несе відповідальність за дії прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за час проходження кордону та черги, що відповідно можуть вплинути на зміщення програми по часу.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...