Сталкер-екскурсія: Фортифікаційні об’єкти Перемишля

Додано: 06.04.2018

  • ЦІНА від: 650 ₴
  • Виліт/виїзд: планується у 2022 році
  • Тривалість: 1 день
  • Кількість осіб: 1 дорослий
  • Харчування: за додаткову оплату

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Для кого буде цікавою  авторська екскурсія про фортифікаційні об’єкти?

Запрошуємо поціновувачів індустріального туризму та військової тематики відвідати всього за 1-день фортифікації Перемишля! Відкривайте Польщу по-новому з “Андреоллі-тур”!

фортифікації в перемишлі, форти в перемишлі, польща за 1 день, ескурсія в польщу

 

Під час Першої світової війни Польща, і зокрема околиці міста Перемишля були місцем військових дій Російської імператорської армії та Австро-угорських військ. Географічно вигідна місцевість дозволила спорудити тут систему укріплень — фортів. Укріплення були побудовані таким чином, щоб прикривати один одного артилерійським вогнем на відстані від 1 до 5 км. Загальне кільце оборони складало близько 45 кілометрів в діаметрі та нараховувало майже 128-тисячний гарнізон. На той час Перемишль був третьою в Європі фортецею такого рангу, після Антверпена і Вердена. Сьогоднішня мандрівка включатиме відвідування одних з найцікавіших фортів, де Ви зможете відчути дух цієї складної епохи та доторкнутися до історії.

05:45 – виїзд  з центру міста м. Львів.  Проходження кордону Шегині.
Перший форт в маршруті — броньований форт Борек. Він був побудований в роки 1892-1900 рр. Збереглись казарми з цегляними стінами, в’їзна брама до форту з цегляними опорними мурами.

(Огляд  30 хв.- 40 хв.)

Далі відвідини одного із найбільших нетипових фортів Перемишля — Саліс Согліо. Його окрасою є цегляна в’їзна брама, що додає певної романтичності. На його території розміщенні каземати, казарми, схема складів, сходові прольоти та ін. (Огляд – 1 година)
Переїзд в м. Перемишль. Вільний час для обіду і відпочинку – 2 год.
Переїзд до наступного артилерійського форту Летовня. Його було зведено у 1881-1882 рр. на місці старішого укріплення. Його вважають одним з найбільш збережених (тільки 20% ушкоджень) Зараз в форті частково діє приватна експозиція та планується відкриття тематичного готелю. (Огляд – 30-40 хв)
Далі переїзд та огляд артилерійського форту Ожеховце, що був побудований між 1881-1887 рр. Він був частково підірваний в 1915 р., після другої облоги фортеці. (Огляд – 1 година) 
Останній форт в нашому маршруті  Дуньковічки. Стратегічний форт, що захищав дорогу від Перемишля до Радимно. Спочатку це був артилерійський форт, але після модернізації в 1897-1902 рр. його перебудовано в броньовий. В загальному близько 500 атак було здійснено на нього, але при цьому він зберігся в хорошому стані. (Огляд – 1 година)
Проходження кордону. Повернення до Львова — орієнтовно в 22:00 – 23:00.

!!!Об’єкти по маршруту доступні та відкриті, але знаходяться в лісовій місцевості з грунтовими під’їздами та підйомами, тому велике прохання мати зручний одяг з закритими частинами тіла та обов’язково спортивне зручне взуття. Прохання також бути дуже дисциплінованими, тому що це нестандартний маршрут та вимагає певної фізичної підготовки та уважності. Додаткова інструкція з техніки безпеки буде надана менеджерами під час бронювання.

**Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати порядок відвідування об’єктів, не зменшуючи об’єму.

Для бронювання потрібно:

заповнити форму бронювання;
надати копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи (як що є);
оплатити послуги.

Для участі у турі необхідно мати з собою:

Місця в автобусі займаються згідно до бронювання. Розсадкою займається керівник групи.

Ознайомитися з договором про надання послуги Ви можете тут Договір Форти

-Програма лояльності для наших туристів-

**Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...