Польща за 1 день: Замость та Холм

Додано: 18.05.2017

  • ЦІНА від: 600 ₴
  • Виліт/виїзд: 26 cерпня 2017 р.
  • Тривалість: 1 день
  • Кількість осіб: 1 дорослий
  • Харчування: за додаткову оплату

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Відкривайте Польщу по-новому!

ДАТИ ВИЇЗДУ:  22 липня 2017 р., 26 серпня 2017 р., 23 вересня, далі кожна четверта субота місяця.

поїхати в польщу, тури в польщу, шопінг в польщі

06.15 – виїзд з центру м. Львів. Проходження кордону.
12:00 – орієнтовне прибуття в м. Замость.

Оглядова екскурсія по Старому центру міста. Унікальність Замості в тому, що це одне з небагатьох міст в цій частині Європи, побудоване за принципом “ідеального міста”. Замості вдалося зберегти образ епохи Відродження та за всю історію свого існування Старий центр міста зберігся майже без змін і внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Серце Замості – це площа Ринок (розміром 100*100 м) зі стрункою Ратушею та з вісьмома вулицями, що чітко розходяться від неї в різні сторони. Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв. – 2 години

Вільний час на обід та прогулянку містом – 1,3 – 2 год.

Переїзд в м. Холм.
17:00 – орієнтовне прибуття в м. Холм. Огляд Холмської гори – колиски міста, що була середньовічним городищем. Тут Ви зможете на власні очі побачити рештки замку князя Данила Романовича XIII ст. Далі огляд неповторних пам’яток архітектури: барокового костелу, палацу єпископів, барокової базиліки, дзвіниці та ін. Протягом своєї багатовікової історії – це невелике містечко перетворилося з маленького середньовічного городища у величну столицю. Холм сьогодні є культурним, економічним і освітнім осередком Польщі. Тривалість екскурсії – 30-40 хв.

При можливості та швидкому перетані кордону і виконанні екскурсійної програми, группі надається вільний час для шопінгу у торгівельному комплексі “Carrefour” (м. Замость) – до 1 години часу*.

20:00 – виїзд до Львова. Орієнтовне повернення – о 00:00 – 01:00 (центр міста).

Для бронювання туру потрібно заповнити форму бронювання та надати копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи або копію біометричного паспорта!

Рекомендації по отриманню візи

У вартість входить:

  • Транспортне обслуговування (автобус/мікроавтобус);
  • Туристичний супровід гідом-екскурсоводом по маршруту;
  • Групова туристична страхівка для громадян України.

У вартість не входить:

  • Харчування (комплексний обід – орієнтовно 20 зл/ос);
  • Додаткові витрати (сувеніри, шопінг).

*Місце та час для закупів може змінюватись, уточнювати при бронюванні. Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!