Тур Підкоренні красою: Скандинавія і Фйорди

Додано: 13.02.2017

 • ЦІНА від: від 426 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 9 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Чому варто поїхати до Скандинавії?

Чудовий тур для огляду Норвегії. Ця північна країна вразить Вас гордою, неповторною красою фіордів та цікавою історією!

тури в скандінавію, поїхати в норвегію, данію, швецію

Виїзди: 24 березня 2018, 8 квітня 2018, 20 травня 2018, 3 червня 2018, 1 липня 2018, 12 серпня 2018.

Опис маршруту:

Львів – Рига – Стокгольм – Осло (Ослофьорд) – Флом (Согнефьорд и Неройфьорд) – Гетеборг – Копенгаген – палац Фредериксборг/замок Кронборг – Мальме – Львів

День 1. Львів – Варшава

Відправлення в тур . Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі – Варшаві ( від 18Є/13Є)! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. Переїзд в готель. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

День 2. Гданськ – Мальборк
Сніданок. Виселення з готелю.
Нас запрошує прекрасний і старовинне місто в Польщі місто Гданськ ( від 21€/16€). Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. 
Факультативна екскурсія  «Подорож по середньовіччю» (23€+вхідний квиток) – величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою.
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Нас чекає Швеція – країна озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч маленьких островів, невеликих сіл і метушливих міст. Ніч на поромі.

День 3. Стокгольм
Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма».
Факультативна автобусна екскурсія«Місто на воді – Стокгольм» (від 26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал.
Факультативна екскурсія «Стокгольмська Ратуша» (від 18€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
золочених корони» (23€/18€). Архітектура національного романтизму і її найвідоміший силует – ратуша Стокгольма.
Факультативна екскурсія «Королівський Стокгольм» (38€/28€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
Факультативна екскурсія «Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту.  Переїзд в готель.

День 4. Осло
Сніданок. Норвегія – це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі… в них краса і велич північної країни. Нас чекає «Столиця землі Вікінгів – Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Вільний час.
Факультативна автобусна екскурсія «Місто чотирьох королів – велика прогулянка по Осло» (від 21€/18Є). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи.
Факультативна екскурсія «Парк скульптур Густава Вігеланна» (від 26€ екскурсія). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Кульмінацією екскурсії буде гордість жителів Осло – трамплін Хольменколлен (Трансфер 10€). Трампліну Хольменколлен більше ста років
Факультативна екскурсія Норвегія очима художників (від 18€+вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. 
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 5. Флом – Согнефьорд
Сніданок. Вільний день в Осло.
Рекомендуємо трансфер «У царство норвезьких фьордів» (від 43€/28€). Неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фьордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між відступили і застигли у своїй величі горами.(Виїзд з готелю орієнтовно 6:00 (сніданок «сухий пайок»)).
Факультативна екскурсія «Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
Поїздка по Фломській залізній дорозі (66€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най – гори, річки, озера, водоспади і … фьорди … Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси – водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу … Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню …
Факультативна екскурсія «Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний багатоступінчастий водоспад Сталхеймсфоссен. Обід в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Повернення в Осло. Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 6. Гетеборг
Сніданок. Переїзд в Гетеборг. Факультативна екскурсія «Душа Швеції Гетеборг …» (21€/13€). Гетеборг – столиця західного узбережжя Швеції.  Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам’яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба. Вільний час.
Факультативна екскурсія «Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга» (від 30€/23€). Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга .
Факультативна екскурсія “Родзинка Швеції – Замок Шьюлеом” (від 26€/18€). Казковий замок чарує красою і архітектурною пишністю.
Факультативна екскурсія «Музей Концерну” Volvo “» (від 30€/23€). Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. Саме слово “VOLVO” стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 7. Копенгаген
Сніданок. Пішохідна екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.

Факультативна екскурсія прогулянка на кораблику «По каналах Копенгагена» (від 18€).
Факультативна автобусна екскурсія «Є Данія на світі, друг Гораціо …» (від 21Є/13Є). Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена – Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена – Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг – датський Парламент.
Факультативна екскурсія «Крістіансборг – Королівські палати» (від 26€+ вхідний квиток). Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім’я часто користується цим замком для проведення прийомів.
Факультативна екскурсія «Королівський Копенгаген – замок Розенборг» (від 26€+вхідний квиток). Данська монархія – найстаріша в світі, і зараз столиця країни – це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 8. Копенгаген – Кронборг
Сніданок. Рекомендуємо відвідати прекрасний Мальме (від 18Є). Розташоване місто в південній Швеції, в провінції Сконе. Це одне з найстаріших міст Скандинавії і єдине велике місто в Північній Європі, яке може похвалитися своїм власним пляжем в центральній частині міста – і до того ж дуже хорошим, який отримав міжнародну нагороду «Синій прапор» за свої прозорі води.

Факультативна екскурсія  «Таємниці і легенди Королівських Замків» (від 48€ + вхідний квиток) замок «Гамлета» – Кронборг, а також неймовірної краси – Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II – палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг – “Коронний замок” датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -” Ельсіоноре” »: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний “Сплячий вікінг”, а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії. Повернення в Копенгаген.
Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову – ось воно, чудо інженерної думки !!! ).
Прибуття в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу.

День 9. Львів
Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).

Актуальну вартість туру та графік виїздів уточнюйте у менеджера!

Вартість туру включає:

 • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – (оплачується додатково);
 • групова страхівка (в разі самостійної подачі необхідна індивідуальна страховка – оплачується додатково);
 • у випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання по маршруту готель зі сніданками;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід гіда-керівника по маршруту;
 • проїзд в 4-х місцевій каюті економ-класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі, БЕЗ сніданку на поромах Гдиня – Карлскруна — Гдиня;
 • у каютах: душ, туалет. Послуга “підселення” тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.

Додатково оплачується:

 • турпакет від 33 € до 381 € (на вибрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру);
 • гарантійний платіж про невиїзд – від 26€;
 • гарантований номер місця – від 26€ (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • вхідні квитки і факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Гдиня – Карлскруна – Гдиня: в 2-х місній каюті – 40 євро/чол.;
 • сніданок на поромах – 30 євро/люд. (два пороми).
 • послуга “підселення” тільки в жіночі або чоловічі каюти – не надається;
 • доплата за одномісне розміщення +180 євро/тур;
 • консульський збір + послуги Візового Центру = 35€ + 22€. Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму;
 • пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 р. Послуги Візового Центру оплачують всі.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...