Тур Празькі вихідні: Вікенд Прага, Дрезден, Карлові Вари + Краків

Додано: 14.02.2017

 • ЦІНА від: 100 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 5 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Якщо Ви давно мріяли побувати в казковому середньовічному місті…

Тоді Вам потрібно відвідати Прагу. Кожен знайде щось цікаве для себе в самому центрі Європи: любителям легенд – сплетіння історії та сучасності, казки та реальності, для гурманів – найкраще та найсмачніше пиво у Європі, любителям краєвидів – панораму одного з найстаріших міст Європи.

Виїзди: 11 квітня, 15 травня, 6 червня,  далі під запит

Опис туру:
День 1. Львів-Краків
Відправлення в тур здійснюється після обіду. При швидкому проходженні кордону – екскурсія “Королівський шлях”(18€/13€). Місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Всім, хто хоче смачно повечеряти і спробувати пива рекомендуємо екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!!! Нічний переїзд по території Польщі.

День 2. Прага
Прибуття в Прагу. По дорозі зупинка на сніданок.
Екскурсія “Знайомство з Прагою”. У лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії на вибір.
Розміщення в готелі з 14.00. Доїзд на факультативи на громадському транспорті (оплачується додатково).
Факультативна екскурсія вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей…Ось вони незабутні моменти життя.
Факультативна екскурсія “Пивними дорогами Праги…” (від 26€/діти без дегустації пива 21€). Можливість відвідати знамениті пивоварні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Вистава Чорного театру – суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя… (вх. квиток – 550 крон, діти 480 крон, 1€ приблизно 26 крон). Ночівля в Чехії (Прага).

День 3. Дрезден
Сніданок. Вільний час у Празі. Факультативна поїздка в стародавню столицю Саксонії – Дрезден (від 38€/30€). Екскурсія Старим містом – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» – тераса Брюля….Вільний час. Можна відвідати Дрезденську картинну галерею (з 04 Січня по 28 лютого 2016 картинна галерея закрита) (від 16 € + вхідний квиток). Німецькою галерея називається «Старі майстри» тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля…
Факультативна екскурсія “Порцелянове містечко Мейсен” (від 23 €/18 €). Тут все незвично і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. Повернення до Праги. Ночівля в Чехії (Прага).

День 4. Прага – Карлові Вари
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Празі. 
Факультативна екскурсія “Карлові Вари” (від 26€/21€). Заїзд на пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто – Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни…
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (від 38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад…в добу середньовіччя!
Повернення в Україну. Переїзд територією Чехії, Польщі.

День 5. Львів
Час прибуття до Львова орієнтовно 13:00 (залежить від проходження кордону).

Актуальну вартість туру уточнюйте у менеджера!

У вартість туру входить:

 • проїзд по маршруту автобусом туркласу;
 • супровід гіда-керівника по маршруту;
 • проживання по маршруту готель 3* зі сніданками;
 • оглядова екскурсія у Празі.
  *У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.

Додатково оплачується:

 • один з турпакетів (38€, 68€, 138€) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж про невиїзд – від 16€;
 • гарантований номер місця – від 16€ (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • вхідні квитки до екскурсійних об’єктів;
 • факультативні екскурсії;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • консульський збір + Візовий Центр = 35€+23Є. Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р. Сплачується при кожній подачі;
 • У разі відмови Консульський збір і Візовий центр не повертаються.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...