Тур Словаччина + Угорщина і Австрія (Новорічний)

Додано: 13.02.2017

 • ЦІНА від: під запит
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 5 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Помилуйтесь живописними краєвидами Високих Татр, скуштуйте смородинового вина та оздоровіться в термальних водах Бешенева!

тури до словаччини, поїхати в братиславу
Виїзди: під запит

Опис маршруту:
Львів – Кошице – Попрад – Ясна – Бешенева* – Братислава – Св. Юра* – Відень* -Будапешт* – Львів.

День 1. Львів – Кошице
07:00 Виїзд зі Львова
Приїзд в Кошице. Прогулянка містом.
Переїзд в Попрад. Місто Попрад – головне місто регіону Високі Татри. Попрад – відомий курорт Словаччини, який розташований в долині між Високими і Низькими Татрами. Ночівля в Словаччині (Район Попрада).

День 2. Ясна – Бешенева – Братислава
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Низькі Татри.
Курорт Ясна є відмінним місцем для проведення відпочинку. Знаходиться курорт в серці Словаччини, в мальовничій Демановській долині на території національного парку Низькі Татри прямо біля підніжжя гори Чопок.
Демяновські печери – дивовижний підземний лабіринт (від 18€ + вхідний квиток). У Словаччині природа гідна захоплення. Тут знаходиться Печера Свободи і Крижана печера. Ми відвідаємо печеру Свободи. Озера з назвами: Смарагдове, Золоте, Чудове озеро і Озеро Водної лілії.
Комплекс « Водний рай – Бешенева» (від 11€ + вхідний квиток). Бешенева функціонує на основі гарячої термальної води круглий рік. Купання в зовнішніх і внутрішніх басейнах , ексклюзивний Велнес & Спа центри, масаж і фітнес. Переїзд в Братиславу.
Екскурсія по Братиславі. Братислава чекає своїх гостей і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста. Тут всіх зачарують старовинні вулички, могутня архітектура палаців і фортець, тиша парків і повноводний Дунай. Ночівля в Словаччині (Братислава).

День 3. Відень
Сніданок. Вільний час в Братиславі.
Факультативна екскурсія «В обіймах Словаччини» (від 26€/18€ ). Перед нами надзвичайно красивий замок – Червени Камінь, який височить серед мальовничих пагорбів Малих Карпат.
Факультативна екскурсія “Віденський вальс” (від 26€/21€). Пішохідна екскурсія. Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне. Його заслужено називають серцем Європи. Вільний час у Відні. Є можливість відвідати екскурсії:
Факультативна екскурсія 
Факультативна екскурсія  “Шопінг в Австрії” (від 26€/18€). Насолодитися унікальним шопінгом можна відвідавши популярний торговий центр з більш ніж 170 брендових бутиків. Дизайнерський аутлет Парндорф цілий рік пропонує покупцям товари популярних брендів зі знижкою від 30 до 70%.
Вечірні розваги: факультативна екскурсія екскурсія в Замок Бойніце (від 26€ + вх. квиток), Цей замок називають Замком з привидами.

Ночівля в Словаччині (Братислава).
День 4. Братислава – Будапешт
Сніданок.
Факультативна екскурсія в кріпосний комплекс Девін і в Братиславський Замок (від 18 € /13 € + вхідні квитки). Фортеця Девін знаходиться в однойменній частині Братислави. Це мальовниче місце для екскурсії, прогулянок і відпочинку. При бажанні можна повернутися з Девіна в старе місто Братислави на прогулянковому катері по Дунаю.
Переїзд через територію Словаччини та Угорщини. По дорозі у нас чарівне місто – Будапешт. Факультативна екскурсія «Ключ до серця Будапешта» (від 23€/18€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій.
Факультативна екскурсія «Прогулянка на кораблику по Дунаю» (від 26€/18€). Хто сказав, що не можна себе побалувати шампанським? Шампанське без обмежень на кораблику по Дунаю. Ночівля в Словаччині (Кошице).

День 5. Мішкольц-Тапольце – Львів
Сніданок. Вільний час в Кошице. Для бажаючих:
Факультативна екскурсія печерні купальні в Мішкольц-Тапольце (від 18€ + вх. квиток). Ми відвідаємо підземний грот гори Верхедь – печерні купальні в Мішкольц- Тапольце. 

Відвідування супермаркету TESCO. Виїзд в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00.

Вартість туру включає:

 • проїзд автобусом тур-класу;
 • проживання в готелі зі сніданком;
 • екскурсії по-програмі;
 • супровід керівника групи;
 • У випадку, якщо вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно уточнити розмір доплати страхового платежу.

Додатково оплачується:

 • один з турпакетів (38€, 88€, 108€) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж про невиїзд – від 11 €;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • рекомендовані програми і вхідні квитки;
 • консульський збір – 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років, згідно договору про спрощення візового режиму);
 • послуги Візового Центру – 22€ (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську);
 • послуги банку – 25 грн (якщо подача в Берегово).

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...