Тур – Бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії

Додано: 13.02.2017

 • ЦІНА від: 441 €
 • Виліт/виїзд: з Києва
 • Тривалість: 8 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

В цьому турі Ви маєте можливість побачити 6 столиць: Рига, Таллін, Вільнюс, Стокгольм, Осло, Берлін та Краків, кожна з яких по своєму Вас зачарує!

Тур без нічних переїздів, отже у Вас буде більше сили для огляду прибалтійських країн!

тури в прибалтику, поїхати до країн прибалтики, автобусні тури в прибалтику

Виїзди: 11 червня 2017, 24  червня  2017, 09 липня 2017, 29 липня 2017, 13 серпня 2017, 23 серпня 2017, 03 вересня 2017, 17 вересня  2017, 01 жовтня 2017, 22 жовтня 2017.
День 1.Київ
Ранковий виїзд з Києва. Час виїзду в інфолисті. Перетин кордонів. Проїзд по Білорусі. Ночівля в Литві.
День 2.Рига – Юрмала
Сніданок. При наявності часу факультативна екскурсія по Вільнюсу (дод. оплата). Вільнюс – столиця Литви, один з найстаріших міст Європи. Розташований на березі річки Неріс. Переїзд в Латвію. Екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига – одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига – місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Вільний час в Ризі. Переїзд в Таллін. Ночівля.
День 3. Таллінн
Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія по столиці Естонії. Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря – Таллінн».Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто – зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж.

Факультативна автобусна екскурсія «Більше про Таллінн» (від 18€/13€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом – Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев’яну архітектуру Таллінна 19 – початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле.

Факультативна екскурсія «Легенди Талліна» (дод. оплата). За час цієї екскурсії Ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до цих пір показуються примари … А в кожній нашій легенді міститься частка правди …. Дегустація та розповідь про винахід знаменитих, традиційних естонських лікерів! (вхідний білет оплачується додатково).

18:00 – Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.
День 4. Стокгольм
Сніданок на паромі (оплачується додатково). 09:30 – прибуття до Стокгольму. Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан – серце Стокгольма». Вільний час.

Вільний час. Трансфер на музейний острів 10 Є.

Можливість відвідування музеїв (вхідні квитки самостійно):  «Таємний Фрегат Vasa», «Скансен», «Юнібакен» – музей казок.
Факультативна екскурсія «Королівський Стокгольм» (від 30 € /18 €). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи.

Ночівля на території Швеції.
День 5. Осло
Сніданок. Норвегія – це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі в них краса і велич північної країни. В Осло з’єднана старовина і сучасність! Вільний час.

Факультативна автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло» (від 26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда.

Факультативна екскурсія “Норвегія очима художників” (від 21 € + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників. Ночівля в Швеції.
День 6. Копенгаген
Сніданок. При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод. оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією – унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями.

Факультативна автобусна екскурсія «Є Данія на світі, друг Гораціо …» (від 26€/21€). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Вільний час.

Факультативна пішохідна екскурсія «Копегаген для душі …» (від 21€/16€). Для тих, хто хоче детально дізнатися про Копенгаген, відчути його атмосферу несхожу ні на які інші міста. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста.

Факультативна екскурсія  «Розенборг – замок троянд» (від 26€ + вхідний квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження.

Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії. Переправа на поромі на територію Німеччини. Ночівля.
День 7. Берлін
Сніданок. Німеччина … Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастично казкові замки …

Факультативна екскурсія “Велич могутнього Берліну” (від 21€/16€). Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, – побачити справжнє.

Вільний час.
Факультативна екскурсія «Пива багато не буває» (30€/23€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак. Ночівля на території Польщі.
День 8. Краків -Львів- Київ
Сніданок. Переїзд по території Польщі. Прибуття в Краків. Вільний час для шопінгу.

Факультативна  екскурсія «Королівський шлях» (дод. оплата) – шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетіння легенд.

Орієнтовно 22.00 прибуття до Львова. Орієнтовно 09.00 прибуття до Києва.

Вартість туру включає:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-організатора по маршруту;
 • проживання в готелі 3 * зі сніданками;
 • оглядові екскурсії в містах: Рига, Таллін, Осло;
 • поромна переправа Данія-Німеччина. Проїзд в 4-х місній каюті економ – класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі, БЕЗ сніданку. На поромі Таллінн – Стокгольм: у каютах: душ, туалет. Послуга з підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти НЕ надається.

Додатково оплачується:

 • один з турпакетів (46€, 88€, 168€) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж від невиїзду – від 16 €;
 • гарантований номер місця – від 16 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця
 • підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • доплата за спальне місце на паромі в каютах вищого класу: Місце в 2-х місній каюті без вікна/з вікном від 83Є / 98 Є. Місце в 1-но місній каюті без вікна/з вікном – від 156Є / 190Є . За бажанням: сніданок на поромі 16Є /чол.* – сезонна доплата 16€;
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • факультативні екскурсії;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • консульський збір 35 €;
 • Візовий центр + 23 € Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається;
 • страхівка.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!