Ключ в Європу: Будапешт + Відень

Додано: 06.04.2017

  • ЦІНА від: 49 €
  • Виліт/виїзд: 07.07.2017 зі Львова
  • Тривалість: 4 дні
  • Кількість осіб: 1 дорослий
  • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Економ-тур, який дозволить Вам ознайомитись з старовинними європейськими містами Будапештом та Віднем!

автобусні екскурсійні тури в європу, тури по європі, тури на автобусі.

Опис маршруту:

Львів – Будапешт – Відень – Львів.
День 1. 

19:30 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львів. 20:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

День 2
Прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія по Будапешту. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси Парламент, Площа Героїв, проспект Андраши, замок Вайдахуняд. Вільний час.
Факультативні екскурсії:
– відвідати містечко Сентендре*, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви, музей марципанів (від 15€).

– відвідати торговий центр “Кампона”! Тут Ви зможете повністю поринути у світ шопінгу, а також у Вас буде унікальна можливість побувати в океанаріумі-тропікаріумі. (трансфер 6€).

– прогулянку на кораблику по Дунаю (20€). Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Ночівля на території Угорщини.

День 3
Сніданок. Вільний час.
Факультативна екскурсія до  Відня* (30€; трансфер 20€). Пішохідна екскурсія у Відні. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри ззовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. 
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Факультативні екскурсії:
– оглядова екскурсія у Палац Шенбрунн (від 25€). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Також поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк (трансфер – від 6€), закладений 1705 року чоловіком імператриці Марії Терези. Влітку тут рай для любителів квітів і фонтанів. У парку розташований лабіринт, пальмовий будиночок і найстаріший зоопарк в світі. Зараз у зоопарку Шенбрунн мешкає більше 500 видів тварин.
– “Легенди вишуканого Відня” (від 10€), під час прогулянки Ви пройдете по непротоптаному туристичному маршруті та побачите інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» – Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.
– автобусна екскурсія – “Відень неперевершений” – запрошуємо на Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (від 10€).
Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

День 4
Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання у готелях 2-3*;
– харчування (сніданки в готелях);
– супровід керівника групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
– медична страховка.

Додатково оплачується:
– консульський збір – 35 (діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери — безкоштовно);
– візовий збір – 20 (при подачі в Києві, Одесі, Дніпропетровську чи Харкові);
– візова підтримка – 10 ;
– факультативні програми, вхідні квитки;
– особисті витрати;
– одномісне розміщення у готелі оплачується додатково – 20 євро.

Важливо!

– Діти до 12 років не оплачують факультативи;

– туристи, що подорожують самостійно – можуть бути розміщені у тримісних номерах;

– туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;

– туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови;

– під час вільного часу – автобусне обслуговування не передбачено.

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!