Тур – Наш красивий вікенд

Додано: 13.02.2017

 • ЦІНА від: 178 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 5 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Чому варто поїхати в Будапешт ?

Будапешт – місто таємниця, тут є мільйон різноманітних цікавинок і кожного разу Ви відкриваєте  їх знову і знову…А в даному турі Ви маєте можливість оглянути ще Прагу, Відень та Краків.

тури в будапешт, поїхати в угорщину, автобусні тури по європі
Виїзди: 08 червня 2017, 15 червня 2017, 29 червня 2017, 05 липня 2017, 09.07.2017, 17 липня 2017, 20 липня 2017, 29 липня 2017, 31 липня 2017, 03 серпня 2017, 10 серпня 2017, 14 серпня 2017, 23 серпня 2017, 24 серпня 2017, 30  серпня 2017, 03 вересня 2017, 09 вересня 2017, 14 вересня 2017, 20 вересня 2017, 28 вересня 2017 далі за графіком.

Маршрут туру: Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Мішкольц-Тапольце – Чоп – Львів
Польща – Чехія – Австрія – Угорщина.

День 1. Львів – Краків
Відправлення в тур залежить від дати виїзду: 6:30-11:30. Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова та поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшка, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. 
Факультативна екскурсія «Пива багато не буває» (від 23€/18€) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!
Факультативна екскурсія «Казімеж – дві культури, дві релігії» (від 18€/10€). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм.
Ночівля в готелі (Краків).

День 2. Прага
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу та поселення в готель.
15:00 – Оглядова екскурсія « Прага – місто легенд» – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця.
Факультативна екскурсія «Таємниці королів» (від 18€/10€). Під час екскурсії ми дізнаємось про життя королів і придворних, про явірцеві інтриги і змови, прозлочини і покарання, які здійснювались із світлих помислів – в ім’я віри і держави. Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі.
Факультативна екскурсія прогулянка на кораблику по Влтаві (від 30€/23€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…Ось вони незабутні миті в житті.
Факультативна екскурсія «Шарм вечірньої Праги» (від 18€/10€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».
Ночівля в готелі (Прага).

День 3. Відень – Шенбрунн
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня 13:00. Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне…його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою. У вільний час рекомендуємо:
Факультативна екскурсія «Величний Відень» (від 26€/18€). Оглянемо будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку – химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії – «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Факультативна екскурсія «Тут музика звучить всюди» (від 13€+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
Факультативна екскурсія «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (від 18€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
Факультативна екскурсія «Відень у вечірньому вбранні!» (від 30€/26€). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів!
Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).

День 4. Будапешт – Сентендре
Сніданок.
09:30 – Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом. Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту. У вільний час рекомендуємо екскурсії:
Факультативна екскурсія «Ключ до серця Будапешта» (від 26€ /18€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Насолодившись панорамами, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і, звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта – парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
Факультативна екскурсія «Таємнича Буда» (від 18/10€+вх.квиток) – це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта. Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці…і сам Королівський Палац!
Факультативна екскурсія «Подорож в Закрут Дунаю» (від 30€+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще – отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну.
Факультативна екскурсія «У світлі тисячі вогнів» (від 26€/18€) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 5. Мишкольц-Тапольце
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд та відвідування підземного гроту гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. квиток). Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00. Прибуття до Львова орієнтовно в ~ 23:00.

Вартість туру включає:

 • проїзд автобусом тур-класу;
 • проживання в готелі з сніданком;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід керівника групи.

Додатково оплачується:

 • один з турпакетів (60€, 100€, 130€) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж про невиїзд – від 11 €;
 • гарантований номер місця – від 11€ (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • рекомендовані програми і вхідні квитки;
 • консульський збір – 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років, згідно договору про спрощення візового режиму);
 • послуги Візового Центру – 22€ (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську);
 • послуги банку – 25 грн (якщо подача в Берегово).

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!