Паломницький тур до Риму

Додано: 21.02.2017

 • ЦІНА від: від 295 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 8 днів
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Цей тур дає можливість побачити величні християнські пам’ятки не тільки Риму, а й Венеції, Флоренції та Асижу.

паломнийцький тур в італію, рим паломницький, поїхати в тур до риму

День 1

13:00 виїзд зі Львова. Переїзд в Італію.

День 2
Приїзд у Венецію.
Прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми: Церква святого Захарія (італ. San Zaccaria), Церква святого Іоанна Хрестителя, Собор апостола Марка, Кафедральний собор св. великомученика Георгія Побідоносця. У Базиліці Святого Марка (вх. квиток оплачується самостійно) у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Вечеря. Нічліг.
День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд у Флоренцію.
Екскурсія «Флоренція, як на долоні» Завітаємо на міст Понте Веккіо, та попадемо на інший берег ріки Арно, відчуємо інший дух, дух не туристичної Флоренції! І нарешті можливість завітати до Палацу Пітті. На 3-х поверховому палаці розташовані багаточисленні музеї: Галерея Палатіна, Галерея Сучасного Мистецтва, Музей Срібла, Музей Історії Костюма, Сад Боболі.
Переїзд у транзитний готель. Вечеря. Поселення та нічліг в готелі.
День 4
Сніданок.
Приїзд до величного міста – Рим.
Екскурсія “Рим – вічне місто”. Зовнішній огляд Римського форуму, Пантеону, Колізею, фонтану Треві, замку Святого Ангела, арки Костянтина і Капітолія. Вільний час.
Факультативна екскурсія «Один день у Ватикані (Сади Ватикану і його музеї)» (45€ + вхідний квиток у музей Ватикана (16€). Екскурсія включає: екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела»;  екскурсія «Сади Ватикану»; перерва на каву в «Папській їдальні»; собор св.Петра.
Ця екскурсія єдиний спосіб для відвідувачів побувати на території держави Ватиканта пройти по всій його території.
Факультативна екскурсія Музеї Ватикану без входу у Сади Ватикану (45€). Оглядовий майданчик з видом на Ватиканські сади і Двір Шишки, зал Муз, зал Звірів, Круглий зал, зал Грецького хреста, Вас вразить галерея гобеленів, знаменита Пінакотека – художня галерея відомих італійських художників. Ви зайдете в найбільшу Сикстинську Капелу в ній стіни розписані фресками Росселіні, Ботічеллі, Перуджино, і великого Мікеланжело.
Вільний час. Вечеря.
День 5
Факультативна екскурсія «Християнський Рим»: Церкву Спасителя “на Святих Сходах”, Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя, Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі, Церкву святого Калліста, Церкву святої Пракседи і Пуденціана,  Баптистерій, Базиліку Божої Матері “Великої”, Церква святого Петра “в веригах”. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.
День 6
Сніданок. Переїзд до Асижу.
Містечко Асиж (точніше Асізі) розташоване в італійській провінції Умбріяванні Бернардон. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, церкву Св. Дям’яна, Базиліку Св. Франциска та Базиліку Св. Клари.
Нічний переїзд в Угорщину.
День 7
Переїзд в Угорщину на озеро Хевіз. Купання в термальному озері Хевіз. (вх.кв. бл. 8 €). Озеро Хевіз – єдине з найвідоміших і древніх курортів Угорщини. Температура води влітку 31 градус, взимку – 26 градусів, що дозволяє купатися у відкритому озері цілий рік. 
Збір групи. Повернення додому.
Переїзд в Україну.
День 8
Приїзд в Україну.

Вартість включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі 4 ночі зі сніданками + 3 вечері;
 • супровід духівника та керівника групи.

Додатково оплачується:

 • консульський збір 35€ + 26€ оформлення документів;
 • особисті витрати, вхідні квитки – загалом 60€;
 • витрати на громадський транспорт;
 • проїзд для здачі біометричних даних;
 • переклад документів для подачі у візовий центр 50 грн/одна сторінка;
 • страховка 75 грн.

Актуальна ціна уточнюється у менеджера 

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...