Тур Прекрасна венеціанка

Додано: 27.01.2017

 • ЦІНА від: від 111 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 5 днів/4 ночі
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: по програмі

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Чому варто відвідати такі чарівні міста як Верона та Венеція? 

Верона та Венеція наповнені цілковитою романтикою, безмежною красою та безтурботною атмосферою. Навіть, якщо Ви не романтик, тут Ви станете ним, бо цього вимагатиме Ваша душа! Саме за цими відчуттями слід поїхати до італійських міст!

поїхати в італію, екскурсія в венецію, відпочинок в італії

Виїзди: 07.03.18, 04.04.18, 17.04.18 – далі за графіком, уточнюється у менеджера.

Опис маршруту:

День 1. Переїзд Львів – Будапешт.
Вечірня прогулянка «Шарм нічного Будапешта» по набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Це  – місто угорської знаті, ошатне та святкове навіть в будні! Вільний час.

Факультативна екскурсія для бажаючих «Ажурна прикраса Будапешта» (від 23€/18€).  У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський палац … Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта …

Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).
День 2. Відень.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень. Вільний час в місті.
Факультативна оглядова екскурсія  по місту «Відень – столиця Габсбургів» (від 18€/10€) . Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне, його по праву називають серцем Європи.  Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площу Марії Терези, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну! 

Факультативна  екскурсія «Величний Відень» (від 23€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! Ви дізнаєтесь про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку – химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії – «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

Факультативна екскурсія «Тут музика звучить всюди» (від 13€+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта.  Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.

Факультативна екскурсія  «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (від 16€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.

Факультативна  екскурсія  – «Відень у вечірньому вбранні!» (від 38€/30€). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! 
23:00 – Виїзд з Відня. Нічний переїзд в Венецію.
День 3. Венеція.
Орієнтовно в 17:00 – Виїзд з Падуї. Переїзд і поселення в готель (район Венеції-Местре).
Факультативна оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція» (квитки на катер від : дорослі-23€, діти до 12 років-16€). Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. 

Факультативно прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (від 23€/18€). Венеція… Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких – справжній шедевр архітектури – все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. 

Факультативно відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (від 18€+вх. квиток). – резиденції правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і… звичайно плели інтриги!

Факультативно водний круїз «Вся краса Венеції» (від 36€/30€) – Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу – єдиній у світі “водній вулиці”. 

Переїзд і поселення в готелі на території Італії. Ночівля в готелі.
День 4. Верона — Падуя.
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Венеції (білети на катер оплачуються додатково).
Факультативна  екскурсія «Верона – столиця закоханих» (від 30€/18€). Під час оглядової екскурсії ми відвідаємо замок-фортецю середньовічних правителів Скаліджерів, побачимо старовинний міст П’єтра, ворота Леоні і Борсарі, прославлену Арену, де в часи Римської імперії відбувались гладіаторські бої, а в наш час – розігруються чудові оперні спектаклі. Саме тут розташований балкон Джульєтти, з якого юна чарівна дівчина колись клялась у вічному коханні своєму Ромео…

Факультативна  екскурсія «Падуя – ще ближче знайомство з Італією» (від 26€/18€). Від центральної площі міста – площі Валле в різні сторони променями розбігаються вузькі середньовічні вулички, вимощені нерівною бруківкою. Прекрасний собор Св. Антонія – один з головних визначних пам’ятників міста.
20:00 – Виїзд з Венеції. Нічний переїзд по території Італії та Словенії.

День 5. Львів
Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина!
Відвідання Термальних купалень графа Сечені (вх. квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день! Прибуття до Львова орієнтовно в ~ 23:00. Вільний час.

Актуальну вартість туру уточнюйте у менеджера!

Вартість туру включає:

 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі зі сніданком;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід керівника групи, групове туристичне страхування для резидентів.

Додатково оплачується:

 • один з турпакетів (38€, 68€, 100€) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж від невиїзду – від 16 €;
 • гарантований номер місця – від 16 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • рекомендовані програми;
 • міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції);
 • консульський збір – 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно угоди про спрощення візового режиму) послуги Візового Центру – 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську);
 • послуги банку – 25 грн (якщо подача в Берегово).

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...