Тур Промінчики Монтенегро

Додано: 14.02.2017

 • ЦІНА від: від 268 €
 • Виліт/виїзд: зі Львова
 • Тривалість: 13 ночей
 • Кількість осіб: 1 дорослий
 • Харчування: сніданки

Залишіть заявку на бронювання

Опис

Літня відпустка в Чорногорії, їдемо ? 

Чорногорія, країна, яка полонить Ваше серце, адже тут Вас зустрінуть доброзичливі мешканці, смачна кухня, яка задовільнить забаганки будь-якого гурмана, а безліч пам’яток не дозволять Вам нудьгувати.

тури в чорногорію, відпустка в чорногорії, автобусний тур в чорногорію

Виїзди: 21 квітня 2018, 6 травня 2018, 2 червня 2018, 6 липня 2018, 6 серпня 2018.

Опис туру: Львів – Мукачево – Арад (1 ніч) – Белград – Будва (7 ночей) – Софія (1 ніч) – Бухарест – Фокшани (1 ніч) – Чернівці – Тернопіль – Львів

День 1. Львів
8:30 – 10:00 відправлення в тур. Можливе приєднання до групи в Стрию і Мукачево. Вільний час в Мукачево.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати одну з найдавніших українських фортець – замок «Паланок» (дод. оплачується), прекрасним доповненням до екскурсії по замку, буде дегустація закарпатських вин у винних погребах замку. Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2. Белград
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Белград. Пішохідна екскурсія «Знайомство з Белградом». Сучасний Белград – це середньовічні замки, фортеці, палаци та храми, розташовані в оточенні модернових будинків, офісів та торгівельних центрів. Саме сюди приїжджають за хвилюючими та незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна та таємнича атмосфера взаємопроникнення Заходу та Сходу. Вільний час.
Факультативна екскурсія в музей Ніколи Тесли (від 16€/8€ + вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді.
Факультативна екскурсія дегустація балканських вин (від 21€/13€). У тихій, спокійній атмосфері, під легке звучання музики занурюємося в п’янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета.
Вечеря в традиційному сербському ресторані (від 26€/21€). Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухні. 
О 23.00 – виїзд з Белграду. Нічний переїзд у Чорногорію.

День 3. Будва
Будванська Рив’єра. Будва – найбільш популярний курорт Чорногорії. Затишне Старе місто оточене муром, у ньому багато маленьких площ, кафе та крамниць. У Новому місті розташована більшість готелів, ресторанів, нічних клубів та тягнеться легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть прекрасно провести час як ті, хто прагне тиші та спокою, так і ті, хто прагне активного відпочинку з масою різноманітних розваг. Поселення у готель після 14.00. Вільний час на морі. Ночівля.

День 4-9. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.
Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
Вечір з національним колоритом (від 46€/36€) з дегустацією вина, ракії, лікеру і вечерею у сімейному винному погребі. Факультативна екскурсія на найбільше озеро Балкан – Скадарським (від 43€/38€). Воно має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією. Скадарське озеро відоме своєю неповторною красою, багатою флорою та фауною (це єдине у Європі місце, де ще можна зустріти рожевих пеліканів).
Факультативна екскурсія каньйонами річок Тара і Морача (від 46€/38€). Дві річки мають одне гірське джерело, але течуть у протилежні сторони. Дорога вздовж каньйону, якою ми будемо рухатися, має велику кількість тунелів, в деяких місцях вона спускається до річки, в інших піднімається на висоту біля 100 м над рікою. У каньйоні Морача на нас чекає огляд монастиря Морач, після якого ми відправимося у каньйон Тара. 
Факультативна екскурсія «Цетинє – Ловчен – Негуши» (від 43€/36€). Сьогодні ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто рахується духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розіп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно гарні місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє. Факультативна екскурсія Дубровник (від 46€/38€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам’ятками.
Факультативна екскурсія прекрасною Которською затокою (від 43€/36€). Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто чудовий краєвид на місто.
Факультативна екскурсія «Чудотворний монастир Острог» (від 36€/21€), Небагато на Землі знайдеться місць, однаково шанованих послідовниками православної, католицької та мусульманської віри. Але монастир Острог, видовбаний у скелі на висоті 900 м над рівнем моря – саме таке місце. Перше враження: монастир буквально висить у повітрі. Тут зберігаються мощі Святого Василя Острожського – цілителя усіх хворих, а неподалік знаходиться джерело святої води.
Факультативна екскурсія Тирана і Круя (від 46€/33€+вх. квиток.) ​​В долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османа правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст.
Факультативна екскурсія рафтинг річкою Тара (від 80€/46€), На крутих порогах захоплює дихання, а у тихих заводях серце завмирає від краси навколишньої природи та величі каньйону. Ночівля в готелі.

День 10. Будва
Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити у камері схову готелю). Вільний час на морі. Рибальство (від 46€/38€) – така улюблена усіма чоловіками річ. Усі любителі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. О 16.00 – виїзд з Будви. Нічний переїзд у Болгарію.

День 11. Софія
Приїзд в Болгарію. Зустрічає нас одна з наймолодших столиць Європи – Софія. Сьогоднішня Софія – динамічне та сучасне місто з численними представництвами світових фірм, офісними та торгівельними центрами, парками, комплексами для відпочинку та розваг. Вільний час.
Факультативна екскурсія у Рильський монастир (від 18€/10 €). На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніша пам’ятка болгарської культури і архітектури епохи Національного Відродження – Рильський монастир. Після оглядової екскурсії по монастирю нас чекає смачна вечеря з дегустацією болгарських настоянок, в одному з колоритних ресторанів серед мальовничих балканських гір.
Повернення у Софію. Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.

День 12. Бухарест
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико Тирново.
Факультативна пішохідна екскурсію по Велико Тирново (від 16€/13€). Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико Тирново. Археологічні дослідження виявили багато пам’яток історії часів великої Османської імперії, основні пам’ятки що збереглися в місті це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково).
Вільний час.
Арбанаси (від 18 €/16€), колись місто було набагато більшим поселенням. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанаси нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній із тутешніх вілл, щедрі господарі приготують нам смачну вечерю і почастують вином.
Переїзд у Бухарест. Оглядова екскурсія Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Під час екскурсії ми побачимо площу Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площу Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв… Вільний час. Переїзд на територію Румунії. Поселення в готель. Ночівля.

День 13. Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 17:00, в Тернопіль – 20:00, до Львова — 23:30.

Вартість туру включає:

 • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
 • проживання по маршруту в готелях зі сніданками;
 • у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • три екскурсії згідно програми туру.

Додатково оплачується:

 • турпакет (від 10 € до 118 €) на рекомендовані екскурсійні програми, які можна обрати безпосередньо в турі;
 • гарантійний платіж від невиїзду – від 21 €;
 • гарантований номер місця – від 21 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок;
 • індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані програми;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • консульський збір Болгарії – 35€  (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року…згідно договору про спрощення візового режиму).

Актуальна вартість та графік виїздів уточнюється у менеджера!

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...