Таємнича країна Сакартвело

Неймовірна природа, неповторні звичаї та культура, шедевральні архітектурні пам’ятки, смачна кухня – це все про чудову Грузію або, як ще називають Сакартвело. Тут можна спробувати найрізноманітніші види туризму від пригодницьких до спокійних та пляжних.

Хочемо надати Вам декілька причин, чому Ви повинні відвідати Грузію.

1. Перша з них – це заради природних контрастів.

Хоч Грузія і не велика за масштабами країна, подивитись тут є на що. Засніжені вершини гір, бурхливі річки, мальовничі долини та пляжі, важко описати – це потрібно бачити.

2. Ну звісно ж кухня.

Хінкалі, хачапурі, чурчхела і звичайно грузинське вино. Тут столи гнуться від тарілок в 3-5 рядів одна на одну. Ще більше дійство, ніж в Україні на свята 🙂

3. Для любителів говорити “Тости”.

Як і українці, грузини також дуже люблять говорити тости. Тут вони по-своєму унікальні, адже ніколи не повторюються і ще й несуть з собою цікаві та важливі думки, ідеї чи історії. Вважається, чим довший тост, тим успішніше ти виглядаєш в очах близьких людей. 

4. Дороги.

Дороги тут хороші, навіть в гірських місцевостях, основні шляхи складаються з декількох смуг, тунелі освітлені та чисті, багато зелені навколо та відсутність заторів при досить жвавому русі.

5. Заради води Боржомі.

Ну звісно, що це національна гордість, невід’ємна частина образу країни при першій її згадці в розмові. Після ситного обіду та жвавих прогулянок мальовничими куточками, пляшечка прохолодного Боржомі – це саме те, чого бажаєш. Радимо відвідати парк “Боржомі-Харагаулі”. Незабутні краєвиди Вам гарантовані.

6. Люди.

Грузини дуже гостинні, а коли чують, що Ви з України, гостинність подвоюється. Однозначно варто їхати.

7. Портове місто Батумі.

Завдяки неймовірним хмарочосам (Trump Tower Batumi), пляжам та фешенебельним готелям (Sheraton, Radisson), Батумі з легкістю можна назвати Чорноморський Дубаї”. Також радимо відвідати старовинний центр міста.

8. Старовинні храми.

Грузія вважається дуже релігійною країною, церкви тут дуже різні і завжди заповнені вірянами.

9. Один з “+” це віза, яку не потрібно.

Єдине, що потрібно для подорожі в Грузію – це закордонний паспорт і гроші 🙂  А вже чим туди добратись, вибір залишається за Вами. Але і в цьому, ми зможемо допомогти.

10. Поєднання новітнього зі старовиною.

В Грузії – це вміють дуже добре робити. Тому вирушайте в цю колоритну країну.

А ми Вам в цьому допоможемо. Адже виїзд зовсім скоро, а саме 16 вересня.

Відкривайте Грузію разом з ТК “Андреоллі-Тур”.

Зателефонуйте
Loading...