Польща

Польща – це відвертий приклад країни, яка розвивається, і яка за декілька десятиліть змогла змінитись до невпізнанності від економіки до турботи про туристичні місця. Вирушаючи в цю колоритну, культурну країну, не забудьте організувати гастрономічний тур, адже різноманітна кількість ковбасок, ситний біґос, апетитний журек та різновид запіканок – точно не залишать Вас голодними. Не будемо говорити про колосальну кількість архітектурних та сакральних пам’яток, тому обирайте тури до Польщі від “Андреоллі-тур” і мандруйте разом з нами!

Комфортний час для поїздок: протягом року.

Найпопулярніші туристичні об’єкти: архітектура Варшави, культурний Познань, “місто гномів” Вроцлав, казковий Краків, місто-порт Гданськ, пляжний Сопот, “зимова столиця” – Закопане, соляні шахти, мальовничі та колоритні містечка Замость, Холм, Красічин, Перемишль, Ланьцут, такий близький нам Жешув, бароковий Лодзь та ще інші не менш привабливі місця.

До Вашої уваги представляємо один з варіантів мандрівки. І в той же час пропонуємо різноманітні варіанти маршрутів за тривалістю (від 1 до 3 днів). В залежності від Ваших побажань, підберемо найкращий варіант вояжу до королівської Польщі.

Відкривайте Польщу по-новому!