Королівське місто Краків

Подорожуйте Польщею! Колишнє місто королів, місто з цікавими легендами та мальовничими пейзажами. Один з найпопулярніших напрямків Європи. Молодіжне та креативне, особливе та унікальне. Ви вже здогадались про яке місто піде мова? Саме так – це величний Краків!

екскурсія в краків, автобусні тури в європу, екскурсія в польщу, тури в польщу

Краків – колишня столиця Польщі в якій досі збереглися місця, які нагадують про ці часи: Королівський шлях – дорога польських королів, тут можна побачити всю історію міста. Сукенніце (Суконні ряди), більш відомі, як торгові ряди. Барбакан – служив для захисту Флоріанських воріт, вони ж в свою чергу, були одні з восьми оборонних брам. Королівський палац Вавель – резиденція польських королів та площа Ринок з ратушею.

Всім відомо, що в Польщі величезна кількість сакральних споруд, не оминуло це і Краків. Чого тільки вартий Маріацький Костел” (Kościół Mariacki). В ньому є все, щоб захопити з першого погляду: готичні вітражі, стінні розписи (виконання Яна Матейка), але основне творіння – це вівтар (виконання Віт Ствош). Також тут можна побачити найстарішу Церкву св. Войцеха” (Kościół św. Wojciecha) в якій знаходиться експозиція археологічного музею.

“Eros Bendato” або Зв’язаний Ерос”це витвір мистецтва, створений художником Ігорем Мітораєм. Всередині голови порожньо, тому ходить легенда, що варто молодій, незаміжній дівчині залізти всередину, як у неї з’являється шанс в короткий термін вийти заміж. Правда чи ні, перевірити можете самотужки, відвідавши з нами це чудове місто. А ще “голова” служить таким собі орієнтиром для зустрічей – “Зустрінемось біля голови“, як і у Львові є така локація – це пам’ятник королю Данилу Галицькому або ж просто “Біля коня”.

екскурсія в краків, автобусні тури в європу, екскурсія в польщу, тури в польщу

А Ви знали, що в Кракові може бути весело та цікаво не тільки дорослим, а й діткам? Тут Ви знайдете один з найбільших в Східній Європі “Аквапарк” (Park Wodny w Krakowie) з неймовірною кількістю гірок, джакузі та басейнів. Адже саме тут є найдовша гірка, яка немає аналогів в Європі. Цікаво? Нам теж.

Ще однією цікавинкою є “Музей Міської Інженерії” (Muzeum Inżynierii Miejskiej). Не менш популярний за багатолюдну площу Ринок та інші місця. Тут можна оглянути старі фотографії на яких зображений транспорт Кракова тих часів, тут є зал в якому проводять фізичні досліди, один з яких – це збереження енергії та моменту імпульсу і це ще не все, адже тут можна навіть залізти в камеру Обскура і оглянути самостійно спроектовані зображення. Головною родзинкою музею вважається зал з автотранспортом різних років, від автомобілів до трамваїв. Розкривати секрети та технічні процеси не будемо, які ж саме і яких років, краще побачити Вам це самим, однозначно враження будуть позитивні. 

Для любителів японської культури в Кракові знаходиться “Музей японського мистецтва і техніки Манггха” (Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha). Тут представлене японське мистецтво і техніка, традиції та побут японців. Цікавинкою також є майстер-класи з орігамі, кірігамі, ікебани, курси японської мови, чайних церемоній.

екскурсія в краків, автобусні тури в європу, екскурсія в польщу, тури в польщу

 В Кракові ще є інші надзвичайні місця, пам’ятки, які варто відвідати. А зробити це, Ви можете разом з нами, адже саме для Вас наша команда розробила чудовий тур до Кракова на два дні! Тому вирушаймо!

ТК “Андреоллі-тур” бажає яскравих позитивних емоцій!

Зателефонуйте
Loading...